PUBG Yeni Scop Görünümleri Ve Yeni Silahi

PUBG Yeni Scop Görünümleri Ve Yeni Silahi

1-2 gün önce sizlere yeni güncellemenin geldiğini söylemiştik. (buraya tıklayarak pubg 9 mart güncellemesini görebilirsiniz). Bu güncelleme ile oyuna optimizasyonlarla ilgili baya iyileştirilme yapıldığını yazmıştık. Scoplar ve yeni silahta bu güncellemenin içindeydi. Bugünde test serverde oynamıyan kişiler için bu scoplarla ve yeni silahlı ilgili yazıyoruz.

Pubg Scop Görünümleri

Yeni scop görünümleri gerçekten efsane oldu yani bana göre sizde yorumlarınızı alt tarafta yorumlara yazabilirsiniz. Eski dürbünler insanı darboğaz ediyordu sıkıyordu sanki biraz 😀 bunda ise böyle şeylere son verildi. 8x dürbününde sniper havası katılmış biraz ama gayet güzel. Alt taraftaki videodan scop görünümlerini izliyebilirsiniz.

PUBG Yeni Silahı UE81 İle Tanıştıralım

PUBG UE81 silahının büyük olasılıkla düzenlenmiş veya az bir farkı bulunan FAL/FN Fal silahı olabileceğini düşünüyorum. Umarım bu konuda yanılmam. Bu silahın görüntüsü ise alt taraftaki gibi

Pubg UE81 Silahi
Pubg UE81 Silahi

PUBG UE81 Silah: Oyuna Ne Zaman Eklenir?

PUBG UE81 silahının PUBG‘ye ekleneceği tarih net değil. Büyük olasılıkla en fazla 1 ay içinde çıkar. Test serverde gerekli testler yapılıp normal sunucuya eklenir. Umarım bu silahı sizde beğenirsiniz ve oyuna renk katar.

Bir önceki yazımız olan Normalde 55 TL Olan Amnesia Collection Steam'de Ücretsiz başlıklı makalemizde Amnesia Collection, Humble Bundle ve steam hakkında bilgiler verilmektedir.

Alperen hakkında 322 makale
Kendini TeknoPUG için adamış film izlemeyi ve yazı yazmayı seven bir genç :)

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*