Pubg Yeni Tropikal Haritası Geliyor

Pubg Yeni Tropikal Haritası Geliyor

Oyun geliştiricileri açılış konuşması sırasında yeni harita hakkında kısa bir detay verdi! Yeni haritanın kısa bir teaserını alt taraftaki erken erişimin 1. yıl’ı teşekkürler videosunda görebilirsiniz.

Nisan ayı başında test edilecek olan harita, açık mavi sulara ve adanın ortasından geçen bir nehre sahip. Hava olarak tropikal bir havaya sahip ve diğer haritalara göre daha parlak daha açık (ruh açıcı) bir ortama sahip.

Pubg Yeni Tropikal Haritası Görüntüleri

Bu harita ile birlikte pubg’de toplam 3 harita olmuş oluyor. 2. çıkan miramar (çöl haritası) oyuncular tarafından pek güzel karşılanmadı (pc oyuncuları tarafından) fakat xbox oyuncuları hala miramar haritasının çıkmasını bekliyorlar.

Yeni harita 4 kilometre olucağı haberide duyruldu diğer haritalara kıyasla (hem Eragnel hem de Miramar’ın) yarısı kadar olacağı duyruldu. Harita Nisan ayının başında test sunucularında test edilecek. Haritanın teaser’ını gören oyuncular daha haritayı görmeden güzel olacağını düşünüyorlar umarım Miramar gibi bir harita olmamıştır. heyecanla yeni haritayı bekliyoruz.

Bir önceki yazımız olan Sea of Thieves Oyun Tanıtımı başlıklı makalemizde Gold Hoarders, Merchant Alliance ve multiplayer hakkında bilgiler verilmektedir.

Alperen hakkında 322 makale
Kendini TeknoPUG için adamış film izlemeyi ve yazı yazmayı seven bir genç :)

2 yorum

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*