PUBG’ye Büyük Rakip! Fortnite Battle Royale Mobile Çıkıyor

PUBG’ye Büyük Rakip! Fortnite Battle Royale Mobile Çıkıyor

PUBG’in en büyük rakibi olabilecek bir oyun olan Fortnite Battle Royale mobile, piyasaya çıkmaya hazırlanıyor. Fortnite’in mobil sürümü, konsol ve PC’deki özellikleri aratmayacak kadar kapsamlı ve detaylı olacak.

Epic Games’in geliştirdiği Fortnite, hemen hemen her alanda rekor kıran PUBG’in en büyük rakibi… Xbox One, Playstation 4 ve PC platformlarında oynanabilen Fortnite, şimdide mobil piyasasında boy gösterecek.

Epic Games tarafından yapılan açıklama ile şu an sadece iOS platformlarında çıkacak olan Fortnite Battle Royale, çok kısa bir zaman sonra Android işletim sistemine sahip akıllı telefon ve tabletler içinde gelecek. Şirket tarafından yapılan açıklamada, Fortnite Battle Royale’in mobile uygulaması da konsol ve PC’lerdekini aratmayacak kadar detaylı ve kapsamlı olacak.

Fortnite Battle Royale’in mobil sürümü, konsol ve PC’deki ile aynı güncellemelere, içeriğe, haritaya ve oynanışa sahip olacak. Çapraz platform desteği, mobil uygulamada da olacağı belirtildi. Bu özellik ile PS4 de Fortnite Battle Royale oynayan oyuncular ile mobil sürümde de savaşabileceksiniz.

 

 

Bir önceki yazımız olan Dragon Ball FighterZ Tanıtım başlıklı makalemizde Android 16, Arc System Works ve Dragon Ball FighterZ hakkında bilgiler verilmektedir.

Alperen hakkında 322 makale
Kendini TeknoPUG için adamış film izlemeyi ve yazı yazmayı seven bir genç :)

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*