Red Dead Redemption 2 Nihayet Çıkıyor

Red Dead Redemption 2 Nihayet Çıkıyor

2016 senesinde yapılan açıklamadan bu zamana kadar Red Dead Redemption’in piyasaya çıkacağı tarih ile ilgili duyuru yapılmadı. İlk kez 2017 eylül ayı ile 2018’in mart ayı arasında çıkması bekleniyordu. Sonradan yapılan açıklama ile çıkış tarihinin, 2018’in ilkbahar aylarına sarktığı söylendi. Kısa bir zaman önce tekrar yapılan bir açıklama ile 26 Ekim 2018 tarihinde çıkacağı söylendi.

Red Dead Redemption’in çıkış tarihini arapsaçına dönmüş bir durumda… En son verilen tarihte birçok köklü firma, yeni oyunlarını tanıtacak. Call of Duty: Black Ops IV, FIFA 19, Pro Evolution Soccer 2019 ve The Crew 2 gibi baba oyunlar piyasaya girecek. Tabi ki durum böyle olunca Red Dead Redemption 2’nin ne kadar ilgi göreceği büyük bir merak konusu…

Take-Two Konferans Düzenlendi

Oyun sektörünün en önemli firmalarından biri olan Take-Two kısa bir zaman önce ‘’Çeyreklik Yatırımcı’’ isminde bir konferans düzenledi. Konferansta sahneye çıkan Strauss Zelnick, piyasaya çıkış tarihi kesinleşen Red Dead Redemption 2 oyunu ile alakalı açıklamalarda bulundu. Oyunun piyasaya çıkış tarihi ile ilgili kararın arkasında bulunan sebeplerin ne olduğu sorusunun sorulması üzerine cevap veren Zelnick, ekip olarak en üst düzey eğlence keyfi sunmayı amaçladıklarını belirtti. Hepinizin bildiği gibi oyunun çıkış süresinin ertelenmesi ile epey bir zaman kazanıldı. Bu süre Rockstar tarafından oyunun cilalanması için gayet yeterlidir.

 

 

Bir önceki yazımız olan Assassin’s Creed Origins: The Discovery Tour’un Tanıtım Videosu Yayınlandı başlıklı makalemizde Assassin's Creed Origins, New game plus ve The Discovery Tour hakkında bilgiler verilmektedir.

Alperen hakkında 322 makale
Kendini TeknoPUG için adamış film izlemeyi ve yazı yazmayı seven bir genç :)

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*