Samsung’dan Katlanabilir Telefon Müjdesi

Bir zamanlar hayal olarak görülen akıllı telefonlar şimdilerde Samsung’dan katlanabilir telefon müjdesi olarak haber başlıklarını süslemekte. Telefonların geçmişine baktığımızda pek uzak bir mesafe bulunmamaktadır. Fakat teknoloji öyle bir gelişim sağlıyor. Buda gün geçtikçe sürekli yeni oluşumlarla hayatımızda yer edinmeye ve insanların daha fazla beklenti içerisinde olmasını sağlamaktadır. Bu duruma bağlı olarak birçok farklı marka sadece akıllı telefon alanına dayalı olarak kilitlenmiş ve birçok farklı seride insanların yaşamını olağan şekilde etkileyici yeni ürünlerini her sene piyasaya sürmüştür. Bunlardan biride dünya devi olan ve akıllı telefon dünyasındaki en önemli iki markadan birisi Samsung gelmekte. Samsung sadece beyaz eşya ve diğer elektronik eşyalar üzerine değil, aynı zaman’da akıllı telefon kategorisinde de kendini gösteren dev bir marka olmuştur.

SAMSUNG KATLANABİLİR AKILLI TELEFON

Dilimiz artık son çıkan cihazlara akıllı telefon demeye utanır bir hale geldi. Bunun en büyük etkisi de olağan üstü harika özelliklerin sürekli yeni seri model akıllı telefonlarda boy göstermesi. Büyük markalar girdikleri yarışta daha üstün tutulabilinmeleri için sürekli yeni model ürünlerde farklı özellikler entegre ederek insanları cezp etmekte. Buna dayalı olarak geçtiğimiz senelerde hayal gibi görünen ve sadece görsellerde rast geldiğimiz katlanabilir akıllı telefon artık Samsung markası adı altında devleşen bir gerçeklik kazanmış bulunmakta. Geçtiğimiz sene sürprizi verilen ve içerisinde olduğumuz seneye kadar sürekli geliştirilmeye dayalı olarak planlanmaya devam eden katlanabilir telefon, 5 inç’lik boyuttan, 7 inç’lik bir boyuta geçiş yapabiliyor.

EN BÜYÜK RAKİBİ YİNE APPLE

Samsung ve iPhone markalarının muhteşem rekabeti katlanabilir telefon piyasasında daha da canlanacağa benziyor. Samsung çalışmalarına devam ederken, iPhone markası da eli boş durmuyor. Apple iPhone markası da Samsung’dan geri kalmamak adına katlanabilir telefon için tasarım üzerine patentlerini aldı bile. Buda katlanabilir piyasasında sadece Samsung markasının olmayacağını işaret etti. Her sene farklı modeller çıkaran ve kıyasıya bir rekabet içerisinde olan 2 dev marka artık daha da büyük bir rekabet içerisinde olacak. Gözler şimdi yapılacak olan tanıtım veya bilgilendirme üzerine olmakta.

Bir önceki yazımız olan Bataryalara Yapay Zeka Desteği Geliyor başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Alperen hakkında 322 makale
Kendini TeknoPUG için adamış film izlemeyi ve yazı yazmayı seven bir genç :)

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*