Soul Worker Online Nedir?

Soul Worker Online Nedir?

 

Lion Games tarafından yapılmış bir oyun olmaktadır. Soul Worker Online, bir anime olan MMORPG’dir ve oyun combat sistemi ile eğlenceli, iyi görünen skilleri, grafikleriyle ön plana çıkıyor. Şimdiler de Japonya’da oyun açıktır, biz ise VPN ile giriş yapabiliyoruz.

 

Soul Worker’ın Hikayesi

Oyun 4 tane chapterdan oluşuyor, şimdi chapter 1 ile başlayalım. Yaşanan tüm olaylar, bir kasırganın olması ile başlamıştır. Kasırga canlı gibi hareket eder ve insanların ruhlarını emer. Her şeyi yok eden kasırga bir müddet sonra yavaşlamaya başlar. Bu esnada kasırganın içinden büyük yaratıklar çıkar ve kasırga geçmiş olduğu her yere bu yabancı organizmaları bırakır. Chapter 1 bu şekilde başlar.

Oyunun oynanışı akıcı, rahat ve eğlencelidir. Hele kendi kombolarınızı oluşturmak ayrı bir boyut kazandırmış. Dodge daha çok boss’larda kullanılacak ve mekanik saldırılardan kaçabilmenizi sağlıyor. Oyunda kendi karakterleriniz ile değil oyunun size vermiş olduğu 6 karakterden birini seçiyorsunuz. Bu karakterler Lily Bloommerchen, Haru Estia, Erwin Archlight, Stella Unibell, Iris Yuma ve Jin Seipatsu’dur.

Oyunun güzel grafikleri bulunuyor ve göze hiç batmıyor. Oyun town ve dungeon üzerine kuruludur. Ayrıca sizin düzenleyebileceğiniz odalar da bulunuyor.

Oyuna Nasıl Üye Olunur?

İlk olarak SoftEther VPN yüklemek gerekir. www.vpngate.net/en/dowload.aspx adresinden oyunu yüklemeniz mümkün. Yükleme işlemi bittikten sonra VPN’den herhangi bir Japonya serverine bağlanmalısınız. Daha sonra Soul Worker Online sitesine gidin fakat siteye Internet Explorer ya da W10 ile girecek iseniz, sitenin linki http://soulworker.hangame.co.jp/ ‘dir. Üye olabilmek için Game Start tuşunun altında yer alan Giriş kısmının altındaki mavi bir buton olacak. Bu buton üye olma butonu ve butona tıklayıp sol taraftaki boş kısma e-mail adresinizi yazmalısınız. E- mail adresinize gelen doğrulama linki ile üye olabilirsiniz. Bunun için kullanmış olduğunuz tarayıcı Google Chrome gibi Google çevirinin sayfasını açarak, Japoncayı seçin. Daha sonra giriş aracını Google el yazısı yapın ve doğrulama kodundaki gördüklerinizi çizin. Kopyala yapıştır ile doğrulama kodunu girin ve artık üyesiniz.

Oyun Nasıl İndirilir?

Oyunun ana sayfasına gidin ve Game Start tuşuna tıklayın. Gelen sekmede kullanıcı sözleşmesini kabul edin ve bir sonraki sekmede bulunan tekrar Game Start tuşuna basın. Launcheri gelince nereye yükleyeceğinizi seçin, daha sonra oyunu yüklemeye başladığınızda VPN’den Disconnect atın ve yüklenmesini bekleyin. İngilizce patche, eğer yüklerseniz hem İngilizce oynayacaksınız hem de masaüstü ikonuna sahip olacaksınız. Her defasında Internet Expolerer’dan giriş yapmak durumunda kalmamış olacaksınız. İngilizce patchi yükleyebilmek için https://miyuyami.github.io/patcher.html linkini kullanabilirsiniz. Yükleme bittikten sonra VPN’yi açın tekrar Japonya serverine bağlanıp patchi yükleyin. Settings kısmından Credentials kısmına girip kutucuğu işaretleyin. Sonra kullanıcı adı ve şifrenizi yazarak OK tuşuna basın. VPN açık iken Ready to play tıklayın ve oyun açılırken VPN’den tekrar Disconnect atın. Bu olayı her girişte yapabilirsiniz. İşlemler bitti ve artık keyifle oyunu oynamanız mümkün.

 

 

 

Bir önceki yazımız olan Oyun Dünyasında Yer Alan En Sosyopat ve Psikopat Karakterler başlıklı makalemizde albert wesker, frau engel ve psikopat hakkında bilgiler verilmektedir.

Alperen hakkında 322 makale
Kendini TeknoPUG için adamış film izlemeyi ve yazı yazmayı seven bir genç :)

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*