Super Smah Bros. Nintendo Switch İçin Geliyor!

Super Smah Bros. Nintendo Switch İçin Geliyor!

Oyun severlerin uzun bir zamandır beklediği Super Smah Bros.’ın en sonunda duyurusu yapıldı. Nintendo Switch’de de oynanabilecek Super Smah Bros. İle alakalı tüm bilgiler haberimizde…

Nintendo, dün düzenlendiği ‘’Direct’’ isimli etkinlikte, oyun severlerin uzun bir zamandır beklemiş olduğu Super Smah Bros. isimli oyunu duyurdu. Super Smah Bros. tanıtımı Splatoon teması ile birlikte yapıldı ve Wii U portunun yerine ise yenilenmiş bir şekilde karşımıza çıkacak.

Nintendo’nun dün yaptığı duyuruda maalesef fazla bir bilgi bulunmuyor. Nasıl oynanacağı ile ilgili videonun da herkesten bir sır gibi saklandığı söyleniyor. Super Smah Bros. bu sene içinde piyasaya sürülmesi umut ediliyor.

Nintendo Switch’de çıkacak olan Super Smah Bros., büyük bir olasılıkla haziran ya da temmuz ayında çıkartılacak. Firmanın daha önceki oyunlarda da bu şekilde stratejik davranarak, öğrencilerin tatil sezonunda çıkarması, bu iddialarımızı destekler nitelikte… Super Smah Bros. Amerika’da satışa sunulacağı standart sürümlü versiyonunun, 59,99 dolar olması bekleniyor.

 

 

 

Bir önceki yazımız olan Monster Hunter World Tanıtım başlıklı makalemizde Monster Hunter World, RPG ve Scout files hakkında bilgiler verilmektedir.

Alperen hakkında 322 makale
Kendini TeknoPUG için adamış film izlemeyi ve yazı yazmayı seven bir genç :)

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*