Swarm Hesabı Nasıl Silinir?

Genel işleyişi online olarak yer bildirimi yapmaya yarayan popüler Swarm uygulaması bazı durumlarda can sıkıcı bir durum sergileyebiliyor. Genel olarak gelen güncellemeler veya farklı işlem durumuna yönelik kullanıcıların rahatsız olduğunu söylemek mümkün. Bu duruma yönelik hesabını silmek isteyenlerin ortak sorunu olan Swarm hesabı nasıl silinir üzerine direkt sonuca ulaşacak yöntemi sizlerle paylaşacağız. Konumuzu takip ederek Swarm hesabını silme işlemi hakkında detaylı bilgiler edinebilirsiniz. Ek olarak hesabınızı güvenli bir şekilde silebilirsiniz.

Swarm Hesabı Nasıl Silinir?

Birçok kişi Swarm hesabı silme işlemini tablet, akıllı telefon veya diğer mobil cihazlardan denemeye kalkışmaktadır. Bu işlemler size negatif sonuçlar doğuracaktır. Zira, bu yollardan Swarm hesabının silinmediğini söylemekte fayda var. Buna ek olarak sadece Swarm hesabını bilgisayardan silme yöntemi bulunuyor. Bizlerde bu yol düzeneği üzerinden sizlere en doğru bilgileri aktaracağız. Swarm hesabını silmek için hemen aşağıda bulunan yol düzeneğini izleyin.

  • İlk olarak bilgisayarınızdan tarayıcıyı açarak “Foursquare” adresini giriş yapıp, hesap silme sayfasına erişim sağlayın.
  • Eğer sayfayı bulamıyorsanız “buraya” tıklayarak direkt hesap silme sayfasına yönlenebilirsiniz.
  • İlgili sayfaya giriş yaptıktan sonra “Swarm” hesabınızla ilişkili olan bilgilerinizi girerek erişim sağlayın.
  • Giriş işlemlerini gerçekleştirdikten sonra karşınıza çıkacak olan “Swarm ve Foursquare’den neden ayrılıyorsun?” sorusuna yönelik uygun bir cevap verin.
  • İlgili soruyu cevapladıktan sonra ise sayfanın en altında bulunan “Delete Account” butonuna basarak hesabınızı tamamen silebilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan Wi-Fi Şifre Değiştirme Nasıl Yapılır? başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Alperen hakkında 322 makale
Kendini TeknoPUG için adamış film izlemeyi ve yazı yazmayı seven bir genç :)

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*