Tomb Raider 1-3 Remastered Olarak Steam’den Erişilebilecek

Tomb Raider 1-3 Remastered Olarak Steam’den Erişilebilecek

Tomb Raider 1-3, OpenVR desteği ve en önemlisi de 3D motoru ile Steam’de erişime açılıyor.

Serinin ilk üç oyununun remasterleri, Steam platformu ile birlikte PC’ye geliyor. Haberin kaynağı Twitter’dan Realtech VR isimli kanaldan duyuruldu. Realtech VR, yakın bir zaman önce Tomb Raider 1 ve 2’yi mobil cihazlara taşıdı.

Sızıntılara göre Steam sürümleri de oyunların mobil sürümlerinin, düzenlenen versiyonları yer alacak. Güncelleştirilen sürümler, Steam’den alınan orijinal oyunlara sahip herkes için tamamen ücretsiz olacak.

Bunlara ilaveten, oyun yeni bir 3D motor içerecek. Bir diğer önemli özelliği ise OpenVR desteği… Aralık 2017 tarihinde Square Enix, bu sene çok büyük bir organizasyon ile yepyeni bir AAA Tomb Raider duyurulacağını açıklamıştı. Bu yeni oyunun Shadow of the Tomb Raider olarak isimlendirileceği söylenmekte.

Oyun ve Tomb Raider sevenleri heyecanlandıracak bu açıklamalarla beraber, oyunun çıkacağı gün için geri sayım başladı. Tomb Raider 1-3 kısa bir zaman içerisinde Steam’de erişime açılacak.

 

 

Bir önceki yazımız olan Assassin’s Creed Origins: The Curse of the Pharaohs Yarın Çıkıyor! başlıklı makalemizde Assassin's Creed Origins, Baybek ve eklenti hakkında bilgiler verilmektedir.

Alperen hakkında 322 makale
Kendini TeknoPUG için adamış film izlemeyi ve yazı yazmayı seven bir genç :)

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*