Tomb Raider 20. Yılını Kutluyor

Tomb Raider 20. Yılını Kutluyor

 

Rise of the Tomb Raider: 20 Year Celebration, çok yakın bir zaman içerisinde Linux ve Mac OS sahipleriyle buluşacak.

Feral Interactive, orijinal Tomb Raider oyun severler için muhteşem fırsatlar sunmayı planlıyor. 20. Yılını kutlamak için gün sayan Tomb Raider, bundan böyle yalnızca konsol ya da Windows kullanıcılarına hizmet vermeyecek. Artık Mac OS ve Linux kullanıcıları da araştırma-aksiyon türü bu oyunun keyfini yaşayabilecek.

 

Rise of the Tomb Raider: 20 Year Celebration Linux ve Mac OS için Ek Özellikler Sunuyor

  • Baba Yaga The Temple of the Witch: Rusya’da mistik canavarlar ile savaşacaksınız. ‘’Öcüyü avlayan kişi’’ unvanını almanız için tek yapmanız gereken ‘’kazanmak’’. Her tarafınız enfekte olan insanlar ile çevrili olacak.
  • Lara’nın Kabusu: Lara, kendi malikanesine saldıran enfektelerle savaşması gerekecek.
  • Dayanıklılık: 2 kişi güçlerini Dünya’yı kurtarmak için birleştirecek çünkü fazla bir umut yok.
  • Extreme Survivor Challenge: En zor sizin için ne ifade ediyor? Beyninizdeki en zor kavramını değiştirin. Çünkü daha az silah ve maksimum derecede zorlukla tanışacaksınız.
  • 5 Klasik Dış Görünüm: Tomb Raider’ın efsaneleşmiş kıyafetleri ile tanışma vaktiniz geldi. Bu kıyafetler; Angel of Darkness, Chronicles Catsuit, Tomb Raider 2 Bomber Jacket, Tomb Raider 2, Croft Manor

 

Bir önceki yazımız olan King of Fighters 202 Kısa Bir Süreliğine Bedava başlıklı makalemizde CD Projekt RED, dövüş oyunu ve GoG hakkında bilgiler verilmektedir.

Alperen hakkında 322 makale
Kendini TeknoPUG için adamış film izlemeyi ve yazı yazmayı seven bir genç :)

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*