Tomb Raider’in Piyasaya Çıkacağı Tarih Kaynak Kodlardan Bulundu

Tomb Raider’in Piyasaya Çıkacağı Tarih Kaynak Kodlardan Bulundu

Kültleşen oyunlardan biri olan Tomb Raider’in yeni sürümü olan ‘’Shadow of the Tomb Raider’’ hakkında, oyun severleri heyecanlandıran bomba gibi bir bilgi geldi.

Tomb Raider serisine bir yenisinin daha ekleneceği bugün (15 Mart 2018) saat 09:00’da resmen açıklandı. An itibari ile Tomb Raider’ın resmi internet adresinde bu konuyla ilgili bilgilerde mevcut.

Fakat Tomb Raider’in resmi internet adresinin kaynak kodlarına bakıldığında, hangi platformlarda çıkacağı ve oyunun piyasaya çıkacağı tarihlerde olmak üzere hemen hemen her türlü bilginin yer aldığı gözüküyor.

Oyun severler, internet sayfasındaki bu bilgileri seri bir biçimde fark etti ve ardından Tomb Raider hayranlarına müjdeyi vermek için sosyal medya uygulaması olan Twitter’dan yayınladılar. Kaynak kodlarda ‘’Shadow of the Tomb Raider’’ oyununun, 14 Eylül 2018 tarihinde piyasaya çıkartılacağı yazmaktaydı.

Bu bilgilerle beraber oyun; Xbox One, Windows PC ve Sony Playstation 4 platformlarında oynanabilecek. 27 Nisan 2018 tarihinde yayıncı Square Enix’in, daha detaylı bir açıklama yapmayı düşündüğü belirtiliyor.

 

 

Bir önceki yazımız olan AR Modu Eklenen Street Fighter 2 Herkesi Sokağa Dökecek başlıklı makalemizde Abhishek Singh, AR ve Real World hakkında bilgiler verilmektedir.

Alperen hakkında 322 makale
Kendini TeknoPUG için adamış film izlemeyi ve yazı yazmayı seven bir genç :)

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*