Travian Artık Sorunsuz olarak Mobile Geliyor!

Travian Artık Sorunsuz olarak Mobile Geliyor!

Şuan öyle bir oyundan bahsedeceğiz ki, belki de 90’lı Jenerasyonların oynamaktan büyük keyif aldığı, kimilerinin, oyun pahasına gecenin belirli saatlerinde, tatlı uykusundan uyanmayı göze aldığı bir oyunu konu alacağız! Öncelikle şunu belirtmek isteriz ki, bir oyuna bağımlı olmak istemiyorsanız, bu konudan derhal uzaklaşmalı ve diğer yazılarımıza göz atmalısınız. Söz konusu Travian oyununu bilmeyen var mı bilmiyoruz ancak, size kısaca oyunun işleyişinden ve kategorisinden bahsetmek istiyoruz. Oyun internet web tarayıcısı üzerinden Online olarak oynanan bir strateji oyunudur. Bu oyunda köyünüzü geliştirir, birlik kurar ve diğer oyuncularla savaşırsınız.

Travian Mobil Versiyonu

Ancak oyun sizi kendisine öyle bağlıyor ki, gecenin bir yarısı acaba saldıran oluyor mu diye, birden yatağınızdan kalkıp bilgisayarınızı açmanıza neden oluyor. Bilgisayar diyoruz çünkü cep telefonu tarayıcıları üzerinden oyunu Stabil olarak oynanamadığı gelen söylentiler arasında! Bizde sizler için yurtdışı kaynakları araştırdık ve kısa zaman içerisinde Travian Mobil Versiyonu ile oyuncuların cep telefonlarıyla rahatça köylerini kontrol edeceklerini öğrendik. Bugüne dek hep üçüncü parti uygulamalar ile bu oyunu cep telefonumuzdan oynamaya çalıştık ancak, hali hazırda geliştirilen, son eksiklikleri tamamlanan, arkasında geliştirici oyun firmasının olduğu oyunu marketlerde bulabileceğiz.

Eğer daha önce bu Online Strateji Oyunu ile tanışmadıysanız, fazla abartmadan oynamanızı tavsiye ederiz. Bağımlılık yarattığını internet üzerinden bu oyunu oynayan kullanıcılar yaptığı yorumları okuyarak öğrenebilirsiniz. Keyif dolu oyunlar dileriz.

Bir önceki yazımız olan CS:GO Crosshair Ayarları Nasıl Yapılır? başlıklı makalemizde cs:go crosshair, cs:go crosshair ayarları ve CS:GO Crosshair Ayarları Nasıl Yapılır? hakkında bilgiler verilmektedir.

Alperen hakkında 322 makale
Kendini TeknoPUG için adamış film izlemeyi ve yazı yazmayı seven bir genç :)

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*