Türk Telekom Eğlenceli İnternet Kampanyaları

Türk Telekom tarafından kullanıcılara sunulan kampanyalar bitmiyor aksine sürekli yeni kampanyalar ile abonelerini sevindiriyor. Son olarak Türk Telekom eğlenceli kampanyalar sunuyor.

Sil Süpür Oyunu

Kampanya kapsamında Türk Telekom tarafından sunulan uygulamayı yükleyerek giriş yapmalı ve ardından sil süpür oyunu oynamanız gerekiyor. Sil süpür oyunu kapsamında kazanılan hediyeler haftalık olarak yenilenir. Yenilenme süreci ise her hafta Çarşamba ve Cuma günü 06.00 saatlerinde yenilenir. Hediyelerin yenilenme süreci uygulama üzerinden takip edilebilir.

Hediye tanımı yapılan abonelere sms ile bildirim yapılmaktadır. SMS geldikten sonra aboneler hediyesini kullanmaya başlayabilir. Kampanyadan sadece Türk Telekom faturalı hat sahipleri yararlanabilmektedir, fatura dışı müşteriler bundan yararlanamaz. Oyun kapsamında verilen hediyeler internet ve sınırsız konuşma şeklinde olmaktadır.

Tivibu Go Kampanyası

Tivibu kampanyası kapsamında Türk Telekom tarafından faturalı veya faturasız tüm abonelere Tivibu Go aile paketi ya da Tivibu Go Süper Paketlerinden birisini seçtiği takdirde mobil data hediye verilmektedir.

Tivibu Go aile paketi ile birlikte 1 GB hediye internet Tivibu Go sinema paketi ile 3 GB internet ve bunun beraberinde Tivibu Go süper paketi ile sınırsız internet hediye sunulmaktadır. Bu hediyeyi alabilmek için hattınıza gelen SMS 12 haneden oluşan kampanya kodunu girmeniz ve ardından 5555 numarasına SMS göndermeniz gerekiyor. Bu kampanya 20 Ekim 2019 tarihinden itibaren geçerli olmaktadır.

Hoşgeldin Kampanyası

Türk Telekom’a yeni abone olan kişilere Hoşgeldin kampanyası sunulmaktadı. Bol hediyeli bu kampanya ile bu abonelere ilk ay geçerli olmak üzere 750 dakika 750 SMS ve 15 Gb hediye verilmektedir. Bunun yanı sıra 3 ay boyunca Eğer 30 TL ve üzeri yükleme yapılır ise 15 Gb daha hediye verilmektedir. Yani her ay için 5 Gb sunuluyor. Bu kampanya sadece 30 gün geçerli olmakta. Kampanya 16 Ocak 2020 tarihinde başlamıştır.

Bu kampanyaya katılabilmek için abonelerin SMS yolu ile bol bol yazıp 5555 numarasında mesaj atması gerekiyor. Eğer kampanya kapsamında sunulan hediye biter ise bundan sonra kullanımlar ücretli bir hal alacaktır.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*