Türk Telekom İnternet Kampanyaları 2020

Türk Telekom tarafından abonelerine birçok kampanya sunulmakta. Sunulan bu kampanyalar sonucunda ise pek çok abone mutlu bir şekilde hattını kullanıyor. Hatta birçok kişi Türk Telekom kampanyalarından dolayı hattını taşıyor. Günümüzde çok sık ihtiyaç duyulan internet ihtiyacı sonucunda Türk Telekom abonelerine özel şu şekilde internet kampanyaları sunmakta;

Yeni Yıl Kampanyası

Yeni yıl faiz kapsamında 15 Gb internet 35 TL yerine 15 TL olarak sunuluyor. Buna ek olarak ise 15 GB hediye verilmektedir. Bu kampanyadan sadece faturalı aboneler yararlanabilmektedir. Bunun yanı sıra hat taşıyan kişilerde ise eğer 30 günlük bir süreç söz konusu ise bu kampanyadan yararlanamaz. 15 TL fırsatı sadece ilk sene geçerlidir. 2 seneden itibaren 35 TL olarak sunulmaktadır. 4.5 G kullanan abonelere 3 ay olmak üzere her ay 5 Gb şeklinde hediye sunulur. Bu kampanya paketinden Sadece bir kez kullanılma imkanı bulunmaktadır.

Şehirlere Özel Kampanya

12 ay boyunca sunulan bu kampanya kapsamında 1 GB hediye internet sadece bazı şehirlerde geçerli oluyor. Bu şehirler ise; Bursa, Antalya, Mersin, Kayseri ve İzmir için geçerli olmaktadır. Cebimde 3 GB ve bunun yanı sıra Cebimde 5 GB tarifelerini kullanan kişiler için Türk Telekom mağazalarına başvurulabilir.

Bu hediyeli internet kampanyasından yararlanmak için bu illerde ikamet eden kişilerin Türk Telekom mağazasına giderek kampanya talebinde bulunup satın alması gerekiyor. Ardından ise tüm abonelere 1 GB hediye internet sunulacaktır. Kampanya kapsamında 12 ay boyunca her ay 1 GB hediye internet verilmektedir. Bu kampanya hat taşıyanlar için özel olarak hazırlanmıştır. Verilen bu hediye kampanya süresince kendini otomatik olarak yenilenecektir. Her Türk Telekom hattı sadece bir kez bu kampanyadan yararlanma hakkına sahiptir. Kampanya kullanım haklarını öğrenmek için kalan yazarak 5555 numarasına SMS atabilirsiniz.

Cepte 3 GB kampanyası toplam fiyatı 29 TL olmaktadır. Cepte 5 GB kampanyası toplam fiyatı ise 35 TL’dir. Bu kampanyaya katılımı iptal ettirmek isteyen aboneler iptal maksimum avantaj yazarak 5555 numarasına SMS atabilir.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*