Türk Telekom İnternet Paketleri 2020

Ülkemizde başarılı bir şekilde hizmet vermekte olan Türk Telekom eski adı ile Avea kullanıcılarına bir çok hediye sunmakta. Türk Telekom internet 2020 yılında çeşitli kampanya teklifi ile müşterilerini memnun ediyor. Bedava internet paketi ve diğer internet kampanyaları hakkında seçimler yaparak bu durumun tadını çıkarmak ise oldukça kolay.

2020 senesine kazançlı bir şekilde giren ülkemiz birçok kampanya sunarken faturalı veya faturasız kişilere çeşitli olanaklar sağlıyor. Türk Telekom’a ait olan bu seçenekler ile kampanyayı seçebilirsiniz.

Kazandıran Uygulamalar

Bedava internet hakkı sunan birçok uygulama bulunuyor. Online işlemler uygulaması üzerinden çeşitli uygulamalara ulaşım sağlayabilirsiniz. Sil süpür uygulaması sayesinde sunulan bedava hediyeler her hafta sizleri karşılıyor. Hediyeler internet ve sınırsız konuşma, muud premium gibi olmaktadır. Kazanılan hediyeler hattınıza tanımlandığında Size SMS gelecektir.

Faturasız İnternet

2020 senesinde sunulan kampanyalar devam ediyor. 10 GB’ a ücret istenmeden internet kazanma imkânı sunuluyor. Faturasız hattın üzerine hediye internet imkanından yararlanabilirsiniz. 750 dakika ve 1000 SMS artı 4 GB internet paketi 23 TL olmaktadır. Bunun beraberinde 750 dakika, 1000 SMS ve 7 GB internet 27 TL olmaktadır. Son olarak 750 dakika, 1000 SMS ve 10 GB internet paketi ise 32 TL olmaktadır.

Faturalı İnternet

Faturalı hat sahipleri kapsamında 2020 senesinde Türk Telekom tarafından 15 GB hediye internet fırsatı sunulmaktadır. Sunulan bu internet için çeşitli fırsatlar sunuluyor.

Bu kapsamda aylık olarak 19 TL’ye 12 aylık 15 GB internet, aylık 9 TL’ye 2 GB internet, aylık 15 TL’ye 10 GB hediye internet ve aylık 15 TL’ye ek olarak 5 GB toplamında ise 20 GB internet sunuluyor.

E Fatura Kampanyası İle 1 GB

E fatura sistemine geçiş yapılır ise faturalar e posta üzerinden yollanır. Bu durum sonucunda ise kağıt israfı ortadan kaldırılarak Türk Telekom abonelerine hediye 1 GB internet sunuluyor . Bu kampanyaya SMS ile katılmak isterseniz 1 GB ardından e posta adresinizi yazarak 3008 numarasına SMS atabilir kampanyaya katılımı kolayca gerçekleştirebilirsiniz.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*