Türk Telekom Kazandırıyor

Türk Telekom tarafından abonelerine faturalı ya da faturasız fark etmeksizin çeşitli paketler ve fiyatlar sunuluyor. Cep telefonları ve uygulamalar yakından takip edilen sizler gibi pek çok internet kullanımını ortaya çıkarıyor. Bu gibi durumlarda çoğu zaman internet paketleri aboneler için yeterli olmuyor. Bundan dolayı yapılan internet kampanyaları sayesinde kısa bir süre de olsa aboneler rahat bir kullanım imkanı sağlıyor. Aynı zamanda Böylece Türk Telekom abonelerinin internet aşım gibi problemlerde bulunmuyor. 2020 senesinde Türk Telekom da bu doğrultuda abonelerine pek çok kampanya sonuç durumdadır.

Siri Kampanyası

Son zamanlarda karşılaşılan kampanyalardan birisi ise siri oluyor. Lira paylaşarak hediye kazanmak oldukça kolay. Siri uygulamasına istediğimiz kişinin adını vererek lira göndermek ve ardından para emrini vermeniz yeterli oluyor. Türk Telekom’a ait olan online işlemler uygulamasına giriş yaparak bu işlemi gerçekleştirildikten sonra hattınıza 500 MB internet gelecektir.

Kampanya kapsamında kazanılan internet sadece 24 saat geçerli olmaktadır. Bu hediye internet sadece ilk kez para göndereyim işleminde verilir. Para paylaşım servis ücreti 1 lira 90 kuruş olmaktadır. Toplam olarak 10 TL da 20 TL para gönderme 1.99 kuruşa denk gelmektedir.

4.5 G’ye Geç Kazan

Bu kampanyaya katılmak için faturalı abonelerin hattını 4.5 G’ye taşıdığı takdirde sadece 30 gün geçerli olacak şekilde 30 GB hediye verilmektedir.

Bu kampanyadan sadece 16 Ağustos 2019 tarihinden önce abone olmuş olan faturalı müşteriler yararlanabilmektedir. Kullanılan internet hakkı süre bittikten sonra devir etmez, bunun yanı sıra bu kampanyadan sadece bir kez katılım hakkı bulunmaktadır. Eğer aboneler sunulan diğer kampanya yani 4,5 G 2 kat kampanyasına katıldı ise bu kampanyaya katılamaz. Verilen hediye internet saece yurt içi kullanım için geçerli olmaktadır.

Tarife kapsamında kalan internet hakkımız öğrenmek için internet yazıp 5555 numarasına ücretsiz bir şekilde gönderebilirsiniz. Ancak size gelen mesaj yerinde en fazla 2 saat önceki kullanım bilgileri ve miktarı gelecektir. Bu hakkı iptal ettirmek isterseniz iptal 4,5G 30 GB yazıp 5555 numarasına kısa mesaj gönderme hakkınız bulunuyor.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*