Turkcell Destek İnternet Kampanyaları

Turkcell tarafından abonelerine destek olma işlemi hiçbir şekilde sona ermiyor. Her geçen gün yenilenerek karşımıza çıkan bu kampanyalar tamamen abonelere hitap ederek kalitesine dışarıya yansıtıyor. Gerek internet kampanyaları gerek dakika kampanyaları fark etmeksizin birçok kampanya abonelerine sunulmuş durumda. Ücretli bir şekilde sunulan paketleri sona ermesinin ardından bu sunulan kampanyalar oldukça cazip olmaktadır. Bu durumdan dolayı bir çok abone tarafından bu kampanya başvurusu gerçekleşmektedir.

GS Destek Hediyesi

Galatasaray tarafından sunulan bu destek paketi kapsamında Galatasaray’ın kazandığı her maç için Galatasaray taraftarlarına hediye internet sunuluyor. Kampanya 31 Aralık 2020 tarihine kadar geçerlidir bu kampanyadan bireysel olarak sarı paket ya da kırmızı paket gibi kampanyaları dahil olan aboneler yararlanma hakkına sahip.

Galatasaray’ın her kazandığı maç için günlük olarak 1 GB hediye internet sunulmaktadır. 1 GB hediye internet hakkı ise 24 saat içerisinde abonelerin hattına yüklenmektedir. Kampanya aktif bir hale geldikten sonra ise otomatik olarak yenilenme hakkı bulunmaz bunun yanı sıra kullanılmayan internetler devredilmez kampanyanın bitiminden sonra ise kampanya devam etmez ve abonelerin kendi ücretleri üzerinden devam eder.

Kampanya kapsamında sunulmakta olan bir GB internet kullanımı sadece Yurtiçi için geçerlidir. Aboneler tarafından SMS yolu ile bilgilendirilme geldikten sonra paket kullanımı başlar. Paket kapsamında kullanım hakları ise satılamaz ve üçüncü şahıslara transfer edilemez böyle bir durumda eğer belirlenir ise yasal süreç başlayacaktır.

10 GB Hediye İnternet

Sim kartta yer alan şifre ile lansman tarihi başlangıç olarak geçerli olan 10 GB hediye internet abonelere sunulmaktadır. Bu kampanyaya başvuru için SMS yolu kullanılır. Hediye internet 6 ay kullanım imkânına sahiptir.

Ancak bu hediyeden yararlanabilmek için öncelikle kartın 4.5 G olması ve ses hattı olması gerekir. Kampanyanın son katılım tarihi 31 Aralık olmaktadır. Hediye internet imkanı yurt içi kullanım için geçerli olup bu hediyeye sahip olması için gereken şifreler Turkcell uygulamaları üzerinden özel dağıtılmaktadır. Bu kampanyanın devretme gibi bir özelliği bulunmamaktadır. Bununla birlikte üçüncü kişilere devredilemez.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*