Turkcell Eba İnternet Kampanyası

Ülkemizde yaşanan olumsuzluklar sonucunda geçici bir süreliğine okullar tatil edilmiş ve bunun yerine okulların uzaktan eğitim yoluyla devam edilmesine karar verilmiştir.

Milli Eğitim Bakanlığı tarafından hazırlanmış olan EBA Sitesi ile birlikte bu eğitim gerçekleşecektir. Eğitim konusunda büyük bir önem gösteren Milli Eğitim Bakanlığı çeşitli operatörler ile anlaşma imzalanmış olup eba’ya giriş sağlanması için hediye internet imkanı sunmuştur. Ancak verilen internetler sadece Eba üzerinde kullanılabilmektedir. Böyle bir durum kapsamında veliler tarafından başvuru yapılması gerekiyor. Corona virüs salgınının nedeni ile alınan tedbirde 6 GB hediye alabilmek için Telefonunuzda bip uygulamasını kayıtlı olması gerekiyor.

Eğer Telefonunuzda uygulama bulunmuyorsa Google Play ya da Android Market tarafından bunu temin edebilirsiniz.

Telefonunuza indirdikten sonra kayıt işlemlerini gerçekleştirmemiz gerekiyor. Kayıt işlemlerinin ardından ise bip üzerinden keşfet menüsüne girerek burada bulunan eba’ya giriş kısmına tıklanması gerekiyor. Eba alanına giriş yaptıktan sonra ise karşınıza çıkan paket üzerinden 6 GB hediye paketini alınız. Bu işlem sonrasında Kısa bir süre içerisinde size bilgi SMS’i gelecektir. Hattınızda tanımlanan Eba internet işlemi sadece aylık olarak verilmektedir.

Aslında sunulan kampanyada internet 3 GB şeklinde verilmektedir. Bunun dışında ise ikiye katla kampanyası ile 6 GB şeklinde hediye internet veriliyor. Eba kanalına abone olduktan sonra uygulama üzerinde kullanılan 3 GB eklenir. Bu kampanyaya 13 Mart ile birlikte 6 GB olacak şekilde kampanya sunulmuştur.

Paketi ait olan üst hız limiti 7.2 Mbps olup Eğer aşım söz konusu olur ise ücretlendirilecek devam edecektir. Kampanya kapsamında kalan bakiyenizi öğrenmek amacıyla kalan yazarak 2222’ye gönderebilirsiniz. Internet paketinin Yurtiçi için geçerlidir asla devretmez ve ticari amaç için kullanılamaz. Kampanya katılım kanalı olan bip tamamen ücretsizdir. Sunulan paket kapsamında sadece interneti değişim noktaları kullanılır.

Hediye olarak sunulan bu kampanyadan yalnızca faturalı hat sahipleri ve ön ödemeli hat sahipleri yararlanabilmektedir. Diğer abonelerin yararlanma imkanı bulunmuyor. Sunulan bu kampanya 30 Aralık tarihine kadar geçerli olmaktadır. Ancak bu kampanyadan herkes bir kez yararlanabilir.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*