Turkcell Hediye Bedava Konuşma ve İnternet Kampanyaları

Turkcell günümüzde en çok tercih edilen operatörler sırasında ilk sırada yerini korumaktadır. Özellikle diğer operatörlerde yaşanan değişimler ve satılma gibi durumlar Turkcell’i bu süreçte daha da ileri taşımıştır. Turkcell rakiplerinin yaşadığı birtakım sorunlar ve yaşanılan bu durumların neticesinde rakiplerinin hızlı yükselmeleri karşısında kendini oldukça iyi bir şekilde yükseltmeyi ve geliştirmeyi başarmış ve profesyonel bir şekilde hizmet vermeye devam eden önemli bir GSM firmasıdır.

 

Turkcell müşteri memnuniyeti

Turkcell her zaman bünyesinde birtakım öncü işlere imza atmış, yaşanacak her türlü sorun karşısında müşterilerini daima memnun etmeyi başarmış en azından büyük bir çoğunluğunu bu konuda memnuniyetini almış bir firma olması vesilesi ile günümüzde yine büyük firmalar başta olmak üzere bireysel kullanıcıların da tercih ettiği bir operatör firmadır.

 

Turcell Bedava İnternet
Turcell Bedava İnternet

Salla kazan

Turkcell bu kapsamda kullanıcılarına farklı sürprizler ve hediyeler yapmaktadır. Özellikle salla kazan gibi uygulamalar ile müşteriler her ay farklı konuşma ve internet gibi paketleri ücretsiz hediye olarak kazanabilmektedirler.

Turkcell salla kazan uygulamasını yapmak için öncelikle mobil uygulamayı telefonunuza indirmeniz gerekmektedir. Telefona indirilen uygulama sayesinde cep telefonlarınızı her salladığınızda hediye dakikalar, internet paketleri ve ücretsiz mesajlaşma paketleri gibi paketlere sahip olabileceksiniz.

 

Nasıl katılabilirim?

Turkcell kampanyalarından en iyisi ve müşteriler tarafından en çok beğenileni olan salla kazan kampanyasına katılabilmek için öncelikle 4,5 G uyumlu bir sim karta sahip olmanız gerekmektedir. Kampanyaya katılmak isteyen müşteriler Turkcell uygulamasını indirerek her hafta bir kez olmak koşulu ile telefonlarını sallayarak hediye internetler, konuşma paketleri ve hediye internet paketlerini ücretsiz olarak sahip olabilmektedirler.

Turkcell salla kazan kampanyası tüm Turkcell üyeleri için geçerli olan bir kampanyadır. Bu kampanyadan faydalanabilmek için yukarıda da belirttiğimiz gibi sadece sim kartınız bu uygulama için uyumlu olması gerekmektedir. Bunun dışında kampanya için aranılan bir şart yoktur.

Üzerine birden fazla hattı olan kişiler de her bir hat için ayrı ayrı kampanyaya katılabilmektedir. Bu özellikle aile anne ve babalarının üzerine kayıtlı birden fazla hat olabilmektedir bu gibi durumlar için avantajlı bir durumdur.

Bir önceki yazımız olan Tek Yayında 15.000 TL Bağış Almak başlıklı makalemizde Ahmet Sonuç Kimdir, Jahrein Kimdir ve Ouziii Kimdir hakkında bilgiler verilmektedir.

Alperen hakkında 322 makale
Kendini TeknoPUG için adamış film izlemeyi ve yazı yazmayı seven bir genç :)

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*