Turkcell İnternet Avantajları

Turkcell tarafından operatör sahibi olan abonelerine çeşitli faturalı veya filtresiz olmak üzere birçok kampanya sunuluyor. Günümüzde gelişen teknoloji ile birlikte artan internet arayışına çare olarak gerçekleştirilen bu kampanyalar Çoğu zaman adeta kullanıcılara İlaç gibi geliyor. Normalde bilindiği gibi internet paketleri ücretli olmaktadır.

Paket kapsamında alınan internet biter ise bunu sonunda ücretlendirme normal seviyede devam etmektedir. Bu da internet aşım sorunlarının yaşanmasını meydana getiriyor. Bu durumdan dolayı gerçekleştirilen Turkcell internet kampanyalarına büyük bir ilgi bulunuyor.

Limitinde Durma Kampanyası

Turkcell tarafından gerçekleştiren kampanya kapsamında Eğer 12 ay boyunca geçerli olacak limitinde durma sözü verilirse 12 ay boyunca geçerli olan akıllı fatura servisi ile birlikte 1 GB internet sunulacaktır.

Akıllı fatura servisi içerisinde internet sunulup 12 ay boyunca KDV si ile birlikte sadece 12 TL olmaktadır. İnternetli limit kampanyası sonucunda ise bazı tarifeler bu duruma geçerli değildir. Bu tarifeler ise; Biz bize aramızda, pratik tarife, biz bize Canımın 3 ü, destek paketleri, park tarifesi,fatura destek, bir fiyat tarifesi ve çeşitli biz bize kampanyaları için geçerli değildir. Bu kampanyaya katılım için internetli yazarak 2200’ e SMS atılabilir.

Ücretli ya da ücretsiz olarak akıllı fatura müşterisi olan herkes kampanya katıldıktan sonra akıllı fatura otomatik olarak iptal edilecektir. Bu kampanya kapsamında gerekli özelliklere sahip olan fatura sistemi devreye girecektir. Kampanyaya katılan aboneler kampanyaya dahil fatura için hiçbir ek ücret ödemez ve kampanya kapsamında sunulan tüm avantajlardan yararlanabilir. Fatura döneminde yaşanan tarife bitim sonrasında ise ücret yansıyan aboneler sadece bir kez bu kampanyadan yararlanabiliyor.

Aboneler tarife katıldıktan sonra eğer internet kullanım ücreti yansımış ise bu kampanyaya katılım sonrası 2 aylık bir süreçte ücretsiz kullanma hakkına sahiptir. Aboneler için fatura döneminde kampanya bitimi sonrası internet kullanım ücreti yansıyor ise aboneler kampanyadan sadece bir kez yararlanabilir.

Bunun yanı sıra Eğer 10 yıllık bir aboneliğiniz bulunuyor ise kampanya katılım sonrası da ilk ay ücretsiz sayılmaktadır. Ancak yine de bu abonelerde yılda bir kez bu kampanyadan yararlanabilir.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*