Turkcell İnternet Kampanyaları Kazandırıyor

Günümüzde internet daima ihtiyaç duyulan bir şey haline gelmiştir. Özellikle cep telefonları üzerinden internete girmek herkesin olmazsa olmaz faaliyetlerinden birisi oluyor. Bu durumdan dolayı da operatörler farkında olarak çeşitli kampanyalar ile abonelerini sevindiriyor ve müşteri kitlesini arttırıyor. Turkcell de bu durumun farkında olarak aboneleri için çok cazip kampanyalar düzenlemiş durumda.

Bizce İle Kupon Kampanyası

Turkcell tarafından sunulan bizde kampanyasıyla bizde uygulamasını indirip ardından günlük olarak eklenen kuponların toplanması gerekiyor. Toplanan kuponlar sonucunda ise çeşitli data paketleri abonelere sunuyor.

Sunulan bu kampanya 6 Mart ile 30 Haziran tarihleri arasında geçerli olacaktır. 6 Mart tarihinden itibaren mobil uygulama üzerinden kuponları toplayan kişilere Turkcell tarafından hediye internet sunulacak. Kampanya kapsamında 15 kupon günlük olarak 2 GB internet, 30 kupon 3 günlük olmak üzere 3 GB internet, 45 kupon günlük 5 GB internet, 60 kupon ise haftalık olarak 2 GB internet hediyesi taşımaktadır. Bizce uygulamasına ait olan puanları topladıktan sonra kampanya sayfası üzerinden kupon hediyeleri alınabilir. Her kullanıcının farklı olarak toplayabileceği kupon sayısı bulunmaktadır bu sayı operatör tarafından belirlenir. Aboneler genel olarak günlük bir kupon hakkına sahiptir. Ancak çeşitli avantajlar ile birlikte birden fazla kupon kazanma ihtimali de bulunmaktadır.

Joker Plus

Turkcell tarafından belirli paketlere geçiş sağlandığı takdirde haftalık 1 GB hediye internet verilmektedir. 17 Şubat tarihinden itibaren geçerli olan bu kampanya kapsamında Turbo Maxi 3 GB, Turbo midi 3 GB, Turbo Mini 3 GB, Turbo süper 15 GB Turbo Eko 5 GB paketleri tercih edildiği takdirde 12 ay geçerli olacak bir haftalık 1 GB internet hediye edilmektedir. Temin edilen hediye 1 GB SMS aktivasyonu gerçekleştikten sonra kullanılabilmektedir.

Kampanya kapsamında elde edilen hediye bitimi gerçekleştikten sonra eğer herhangi bir paket tanımlı değil ise bunun sonucunda mevcut tarife üzerinden çeşitli bir ücretlendirme yapılacaktır. Ücretlendirme hususu ise 1 KB olmakta. Eğer kampanya süresince hediye hakkı kullanılmaz ise bir sonraki döneme bu hak devretmez.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*