Kısa Süreliğine Ücretsiz 5 Android Uygulama

Bugün sizler için derlediğimiz kısa süreliğine ücretsiz 5 Android uygulama yı bir an önce indirmeyi unutmayın. Çünkü siz bu yazıyı okurken kampanya süresi dolmuş ve uygulama tekrar ücretli olmuş olabilir…

 

Kids Puzzle

Çocukların zeka gelişimine katkı sağlayan puzzle oyunu Kids Puzzle’da 82 farklı hayvanın bulmacasını sunuyor. Aynı zamanda herhangi bir reklam, sosyal medya linki ve kişisel verilere erişim izni olmadığı için çocuklarınıza bu oyunu gönül rahatlığıyla oynatabilirsiniz.

 

Modo

Modo

Telefonunun arayüzünde sıkılanlar için iyi bir haberimiz var! Arayüzünüzün görünümünü iyileştiren Modo uygulaması ile arayüzünüz daha güncel ve şık bir hal alacak.

 

Dividing Fractions

Dividing Fractions

Hayatımızın her yerinde olan matematiği çocuklarımıza oyun oynayarak sevdirmek ve öğretmek için başarılı bir uygulama olan Dividing Fractions kısa süreliğine tamamen ücretsizç

Ekstar 2048

Ekstar 2048

Ekstar 2048, toplu taşımada vakit geçirmek için oynayacağınız en iyi mini oyunlardan. Bağımlılık yapan bu oyun kısa süreliğine tamamen ücretsiz!

 

Infinity Dungeon VIP

 

Infinity Dungeon VIP

Infinity Dungeon VIP, sıradışı RPG oyunu. Her yaştan kitleye hitap eden bu oyunla zindanlara inebilir, onları keşfedebilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan Travian Artık Sorunsuz olarak Mobile Geliyor! başlıklı makalemizde Online Strateji Oyunu ve Travian Mobil Versiyonu hakkında bilgiler verilmektedir.

Alperen hakkında 322 makale
Kendini TeknoPUG için adamış film izlemeyi ve yazı yazmayı seven bir genç :)

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*