Vodafone 2020 İnternet Kampanyaları

Vodafone kuruluşu tarafından abonelerine ve hattı yeni taşıyan abonelere çeşitli ayrıcalıklar sunuluyor. Çağımızın internet çağı olduğu düşünülür ise bu konuda özellikle internet alanında gerçekleşen kampanyalar herkesin ilk tercihi hâline geliyor. Vodefone firması da abonelerinin bu ihtiyaçları doğrultusunda sürekli olarak hizmet sergiliyor. Vodafone tarafından sunulan başlıca kampanyalar ise saymakla bitmiyor.

E Fatura Kampanyası

Vodafone tarafından doğayı korumak amacı ile e fatura dönemi başlatılmıştı. Daha az kağıt kullanımı sağlamak için yapılan bu uygulamaya en doğru ve ideal çözüm ise e fatura oldu. Firma tarafından e faturaya kayıt olan herkese internet hediye ediliyor. Bu kampanyadan yararlanmak için E fatura yazarak boşluk ardından ise e posta adresinizi yazıp 7000’E göndermeniz gerekiyor. 7000 e atılan tüm mesajlar ücretsiz olduğu için bu da ücretsiz olarak sınırlanır. E posta yolu ile fatura öğrenirken aynı zamanda doğayı koruma olanağı sunar.

4.5 G Sim Kampanyası

4.6 G uyumlu bir Sim karta geçiş için gerçekleşen tüm değişim işleri vodafone tarafından ücretsiz olarak yapılmaktadır. Uygulama sonrasında SMS yolu ile bilgi verilen Vodafone abonelerine 1 ay sınırlı olan 5 GB internet hakkı tanınacaktır . Bu kampanyadan yararlanmak için 4.5 G yazıp 4545’ e SMS gönderilmesi gerekiyor. Gerekli sorgulama sonucunda hattınıza abonelik yüklenecektir. Gerekli tüm sim kart değişiklikleri Vodafone Şubeleri üzerinden yapılabilir. Vodafone tarafından sunulan bu kampanyaya çok katılım gerçekleşir ise Bilgi Teknoloji ve İletişim Kurumu ile Erişim ve Tarifeler Daire Başkanlığı tarafından kampanya bitebilir.

Freezone Kampanyası

Vodafone tarafından 26 yaşın altındaki tüm abonelere FreeZone Kampanyası kapsamında bir gün geçerli olacak 4 GB’lık internet paketi sunulmaktadır . Bu internet paketinden yararlanabilmek için ilk olarak Vodafone tarafından sunulan Vodafone Freezone World dünyasına katılmanız gerekiyor. 26 yaşından küçük olan Vodafone Freezone Kampanyası katılımını sağladıktan sonra 4 GB internete sahip olabilirsiniz. Freezone’lulara özel sunulan bu kampanya 31 Mart 2020 tarihine kadar geçerli olacaktır.

Hediye kapsamında sunulan 4 GB internet süresi bitiminde bir dahaki aya devredilmez.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*