Vodafone Bedava İnternet Paketleri 2018

Vodafone operatörü abonelerine birçok avantaj sunmaktadır. Sahip olduğumuz operatörler ne kadar yüksek avantajlı paketler sağlarsa sağlasın, bazen aldığımız tarifeler ay içerisinde yeterli olmamaktadır. Bundan dolayı birçok operatör firmanın kullanıcılarına sağladığı ek kampanyalar bulunmaktadır.


Vodafone birçok kampanya ile birlikte abonelerini üzmeyen ve sürekli yeni kampanyalar çıkararak abonelerini memnun eden bir operatördür. Vodafone operatörü paketlerini ve kampanyalarını sunarken müşterilerinin ihtiyaçlarını baz almaktadır. Bundan dolayı son dönemlerde en çok tercih edilen operatör olarak bilinmektedir. Sağladığı yüksek özellikle bol paketlerin yanı sıra aboneleri internetsiz ya da ekstra paketsiz kalmasın diye birçok avantajlı pakette sunmaktadır. Kısacası Vodafone hat sahibi iseniz, yararlanacağınız birçok kampanya bulunmaktadır.

Sitemize gelen kullanıcıların google üzerinde yaptığı benzer aramalar şu şekildedir: 10 gb internet, 20 gb internet, turk telekom mobile tarife, tarife telekom internet, tarife vodafone internet, 6 GB Hediye İnternet, 8 GB Hediye İnternet, 10 GB Hediye İnternet, Bedava İnternet Paketleri, Bedava İnternet, Hediye İnternet, Haftalık 10 GB Hediye, Haftalık 8 GB Hediye, Haftalık 6 GB Hediye, İnternet Kazan, Hediye İnternet kazan, İnternet Paketleri, Ücretsiz İnternet, Vodafone bedava internet, vodafone sınırsız internet, vodafone bedava internet paketi…

Play Store’da Vodafone Self Servis  Bedava İnternet
Vodafone
kullanıcıları genellikle tek bir işlem ile ekstra pakete sahip olabilirler. Bu kampanya ile birlikte tek bir basit işlemle ek olarak internet paketi kazanabilirsiniz. Tek yapmanız gereken Play Store ya da mağazanızdan ‘’Vodafone Self Servis’’ uygulamasını indirmektir. Uygulamayı indirdiğiniz anda hattınıza otomatik olarak hediye internet paketi tanımlanır.

Vodafone Yasal E-Fatura Hediye İnternet
Tüm faturalı Vodafone kullanıcılarını kapsayan bu kampanyadan yararlanmak için, E-Fatura veya SMS Fatura’ya geçiş yapmanız gerekmektedir. Belirtilen işlemi gerçekleştirdikten sonra Vodafone tarafından hattınıza ekstra 15 gün geçerlilik süresi olan 1GB Bedava İnternet tanımlanacaktır.
Bu kampanyaya katılmak için;
EFATURA boşluk EPOSTA yazıp 7000’e kısa mesaj göndermeniz yeterli olacaktır. Aynı zamanda SMS Fatura başvurusu yapmak için; SMSFATURA yazıp 7000’e kısa mesaj gönderebilirsiniz.

Vodafone Yanımda Uygulaması ile Bedava 2GB İnternet
Vodafone abonelerine birçok avantaj sunmaya devam etmektedir. Bu avantajlardan birisi ise Bedava 2GB İnternet kampanyasıdır. Bu kampanyadan yararlanmak için öncelikle ‘’Vodafone Yanımda’’ uygulamasını akıllı cihazınıza indirmeniz gerekmektedir. Peki Vodafone Yanımda Uygulamasını Nasıl İndirebilirim? Uygulamayı indirmek için Google Play Store ya da App Store mağazalarını ziyaret etmeniz yeterli olacaktır. Bu mağazalar aracılığı ile Vodafone Yanımda uygulamasını ücretsiz olarak indirebilirsiniz. Ardından ‘’Vodafone Yanımda’’ uygulamasına doğru bilgiler ile giriş yaparak, ‘’Hediye Haftalık İnternet Paketi Al’’ bölümüne dokunarak kampanyaya katılım sağlayabilirsiniz.

Vodafone Bedava Dakika Paketi
Vodafone
operatörünün sağlamış olduğu bu kampanyadan yararlanmak için;
EVET yazıp 3785’e göndermeniz gerekmektedir. Bu işlemi yaptıktan sonra hattınıza 100dk tanımlanmış olacaktır. Bu pakete kayıt olmanız durumunda ücretsiz olarak vodafone konuşma paketi sahibi olacaksınız. Verilen 100dk hediyesi bittiğinde paketi iptal etmek için herhangi bir SMS göndermenize gerek yoktur. Otomatik olarak sistem tarafından hattınız kampanya dışı bırakılacaktır.

Vodafone Bedava 8GB İnternet Paketi
Vodafone abonesi iseniz, Bedava 8GB İnternet Paketi kazanabilirsiniz. Nasıl Mı?
Super2GB yazıp 3636’e göndermeniz yeterli olacaktır. Bu kampanyada dikkat etmeniz gereken bir husus bulunmaktadır. Bu kampanyaya katıldığınızda bitme tarihine yakın paketi iptal etmeniz gerekmektedir. Aksi taktirde paketi yenilemek için bakiyenizden ücret tahsil edilir.

Vodafone Bedava İnternet Paketi
Vodafone Abonesi iseniz, Artık vodafone ile kazanmak daha kolay! Tarifenize ek ekstradan internet ihtiyacınız var ise, ücretsiz olarak 500 MB internet kazanmak ister misiniz? Kazanmak istiyor iseniz;
Net 500MB yazarak 3636’a gönderim sağlamanız yeterli olacaktır. Bu gönderim işlemini tamamladıktan sonra hattınıza 500MB internet tanımlanacak.

Vodafone Bedava İnternet Paketi
Bu operatörün aboneleri kazanmakta sınır tanımıyor. Sizde ayın ortasında ekstra internet paketine ihtiyaç duyuyor iseniz, Ücretsiz olarak Bedava İnternet sahibi olabilirsiniz. Tek yapmanız gereken;
Surpriz yazarak 6666’a mesaj göndermenizdir. Bu sayede hattınıza özel gelecek olan internet paketinin tadını doyasıya çıkarabilirsiniz.

Vodafone Bedava İnternet Paketi
Operatör abonelerine birçok şekilde ücretsiz ve bedava internet paketleri sunmaktadır. Vodafone’un sunmuş olduğu paketler başka hiçbir operatörde bulunmamaktadır. Bu yüzden vodafone kullanıcıları hangi şartta hangi koşulda olursa olsun, mutlaka internetsiz kalmamaktadır. Bedava internet sahibi olmak istiyor iseniz;
Kazan yazarak 4445’e gönderim yapmanız gerekmektedir. Gönderimi sağladıktan sonra katlanan paketler ile doyasıya sınırsız internet sahibi olacaksınız. Böylece gece gündüz demeden internetin keyfini doyasıya çıkarabilirsiniz.

Vodafone Bedava Dakika Paketi
Kullanıcılara sadece internet paketi sağlamakla kalmayan Vodafone, ihtiyacı olan abonelerine dakika paketini de ücretsiz sunmaktadır. Konuşma paketine ihtiyacınız var ise, sizde belirtilen işlemi yaparak 542DK konuşmayı ücretsiz olarak kazanabilirsiniz.
– Dakika Paketini ücretsiz olarak elde etmek için, 542DK yazıp 7000’e göndermeniz yeterlidir. Ardından doyasıya konuşmanın tadını çıkarın.

Vodafone Super2GB Paketi Nasıl İptal Edilir?
Super2GB paketi Vodafone’lular tarafından kullanılan en yaygın pakettir. Bu paketten memnun kalanlar olduğu gibi, paketi iptal etmek isteyenlerde bulunmaktadır. Vodafone Super 2GB paketini iptal etmek istiyor iseniz, IPTAL SUPER2GB yazıp 3636’ya göndermeniz yeterli olacaktır. İptal mesajınıza karşılık Vodafone tarafından iptal talebiniz alındı gibisinden bir mesaj gelmez ise, Müşteri Destek Hizmetini aramanız gerekmektedir. Destek Hizmetini arayarak en garanti şekilde paketinizin iptalini yaptırabilirsiniz.

Vodafone 4.5G Abonesi Ol 1 Ay Geçerli 2GB İnternet Kazan
Vodafone Aboneleri birçok kampanya ile kazanmaya devam ediyor. Türkiye’nin en geniş ve en kapsamlı 4.5G teknolojisine sahip olan Vodafone, abonelerine en yüksek teknolojide hizmet sunmaktan çekinmiyor. Vodafone aracılığı ile 4.5G teknolojisini yaşamak istiyor iseniz;
4.5G yazıp 4545’e gönderdiğiniz taktirde, 4.5G hızında internete sahip olabileceksiniz. Vodafone tarafından alınan talebiniz sonucunda hattınıza 1 ay geçerli olan 4.5 Hızında 2GB internet tanımlanmış olacak. Böylelikle interneti en hızlı şekilde kullanabilir, en kaliteli şekilde sörf yapabilirsiniz.

Büyük 4.5G Mevcut Müşteri Kampanyası
4.5G Teknolojisini doya doya kullanmak ister misiniz? Vodafone operatörü abonelerine 4.5 Fırsatını doyasıya kullanabilmesi için avantaj sağlıyor. Doya doya 4.5G kullanabilmeniz için 3 ay boyunca Vodafone’dan internetiniz hediye! Kampanyaya katılmak için;
3636’ya SMS gönderebilir, ya da ‘’Vodafone Yanımda’’ uygulaması üzerinden katılım sağlayabilirsiniz. Gereken işlemleri yapmanız durumunda vodafone tarafından kampanyaya katıldığınızı dair onay mesajı alırsınız. Ardından hediyenizi kullanmaya başlayabilirsiniz.

Geleneksel Yükle Harca Kazan Kampanyası
Vodafone
tarafından abonelere sunulan en büyük efsane denilebilecek kampanya ise, Yükle Harca Kazan kampanyasıdır. Bu kampanya sayesinde hattınıza yükleme yaparken de kazanıyorsunuz, hattınızdan harcama yaparken de dahi kazanıyorsunuz. Vodafone Geleneksek Yükle Harca Kazan Kampanyasını Başlattı! Yükleme ve yaptığınız harcamalarınıza oranlar Vodafone’dan ek olarak 500 dakika ya da 1GB internet kazanma şansı yakalayabilirsiniz.
BANANEVAR yazıp 4455’e ücretsiz göndererek bu kampanyaya katılabilirsiniz. Aynı zamanda Vodafone Yanımda uygulamasının haberlerini takip ederek anlık hediyelerden haberdar olabilirsiniz. Ayrıca kampanya boyunca ek internet paketleri ile internetinizi çoğaltabilirsiniz. Doya doya konuşmak ya da internette gezinmek için;
– Akşam 6dan sabah 6ya kadar geçerli Ücretsiz 1GB Hediye İnternet Paketi sahibi olabilirsiniz. İndirimli İnternet Paketi sahibi olabilmek için, INTERNET yazıp 4455’e ücretsiz gönderim sağlamanız yeterlidir.

Faturasızlara Özel Perşembe Fırsatı
Birçok avantaj ve kampanyalarla birlikte Faturasızlara özel Perşembe fırsatı kampanyası da aboneler için artık devrede! Bu kampanyadan yararlanabilmek için hattınıza TL yüklemesi yapmanız gerekmektedir. Tek seferde yapacağınız yüklemelerde , yükleme miktarının 100 ile çarpılması kadar 1 gün geçerli Bedava Ücretsiz İnternet sahibi olabileceksiniz. Kampanya hakkında örnek vermek gerekirsek;
– Perşembe günü tek seferde 20 TL yükleme yaptığınızı varsayalım. Böylece 20 TL 2000MB olarak işlem görmektedir. Bundan dolayı 1 gün boyunca kullanabileceğiniz 2GB hattınıza tanımlanmaktadır.

Bir önceki yazımız olan Türk Telekom Sil Süpür Hilesi | 30 GB İnternet Kazanma başlıklı makalemizde Sil Süpür, Sil Süpür bugu ve Sil Süpür Hilesi hakkında bilgiler verilmektedir.

Alperen hakkında 322 makale
Kendini TeknoPUG için adamış film izlemeyi ve yazı yazmayı seven bir genç :)

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*