Vodafone Hediye Bedava İnternet Konuşma Kampanyası

GSM operatörlerinin her birinin farklı farklı kampanyalar yapması diğer operatörleri de ayağa kaldırmıştır. Özellikle Turkcell’in salla kazanı Avea’nın aktif olarak kullanıcı olduğun yıl kadarın on katı kadarı hediye konuşma ve internet paketleri vermesi Vodafone’da da yine aynı şekilde uygulama üzerinden birtakım hediyeler vermeye itmiştir.

 

Bana ne var bölümü

Vodafone aboneleri akıllı telefonlarına yükleyecekleri VODAFONE uygulaması sayesinde her hafta Bana Ne Var? Adlı bölüme girerek buradan çarkı çevirerek hediye internet paketleri, konuşma süreleri ve sürpriz hediyeleri kazanarak bir gün boyunca aktif olarak kullanabileceklerdir.

Vodafone aboneleri böylece her hafta uygulama üzerinden ücretsiz olarak çekiliş ile sahip olacakları hediyeleri kullanabilecek ve bu hediyeler ile gün içinde sevdikleri ile daha kolay ve hızlı bir şekilde iletişim kurmanın keyfine varacaklardır.

 

İnternet kullanımı Vodafone’a ek yük getirir mi?

Akıllı telefonların kullanımının yaygınlaşması ile birlikte GSM operatörlerinin payı daha da artmıştır. Eskiden sadece telefon yani ses ve mesaj olarak kullanılan, ihtiyaç duyulan baz istasyonları günümüzde artık yoğun şekilde internet yani data paketlerinin de gönderildiği bir konuma gelmiştir. İnternet çağına girmiş olmanın avantajları GSM şirketleri üzerindeki yükü de arttırmış durumdadır. Ancak her ne kadar yük artmış olsa da kullanılacak tek bir baz istasyonu ve data vericisi sayesinde gün içinde milyonlarca işlem kolay şekilde yapılabilmektedir. Yani sonuç olarak şuraya varmak istiyorum internet paketlerinin yoğun şekilde kullanılıyor olması aslında şirketlere ek bir yük getirmiş gibi görünse de yine fiyat konusunda üzerine bindirme yaparak aslında bu durumu fazlasıyla telafi etmiştir.

Sonuç olarak bu konuda Vodafone şirketinin abonelerine ücretsiz olarak sunmuş olduğu uygulama üzerinden çarkı çevirerek kolay şekilde her hafta hediye internet paketleri ve konuşma süreleri nasıl kazanabileceklerinden bahsetmiş olduk. Vodafone uygulaması üzerinden sağ menüye dokunarak, Bana Ne Var? Adlı bölümü ziyaret ederek bu bölümden çarkı çevirdiğinizde hediyenize sahip olacaksınız. Her hafta bunu tekrarlayarak kolay şekilde hediye internetlerinize ve konuşma sürelerinize sahip olabilirsiniz. Bunun dışında uygulamayı kalan paketlerinizi görüntülemek için de kullanabilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan Blog Yazarak Para Kazanmak başlıklı makalemizde blog yazarak para kazanılır mı, blog yazarlığı ve blogculuk hakkında bilgiler verilmektedir.

Alperen hakkında 322 makale
Kendini TeknoPUG için adamış film izlemeyi ve yazı yazmayı seven bir genç :)

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*