Vodafone İnternet Kampanyaları

Kişiler gün içerisinde artık hemen hemen her işlerini internet üzerinden halletmektedirler. Akıllı telefonların hayatımıza girmesiyle beraber SMS ya da konuşma sürelerinden daha çok internet kullanılır hale gelmiştir. Durum böyle olunca interneti olan ihtiyaç da sürekli olarak artmaktadır. Kişiler kullandıkları tarifeler içerisinde kendilerine yetebileceklerini düşündükleri internet paketleri alırlar. Fakat sürekli kullanılan telefonlar ve yeni uygulamalar yüzünden tarifelerindeki internetler her zaman yeterli gelmeyebilir. Durum böyle olunca da ek internet paketi alma durumu ortaya çıkmaktadır. Vodafone bedava internet kampanyaları sizlere kullanabileceğiniz hediye internetler sunarak internetiniz bitse dahi bu dünyadan ayrı kalmamanızı sağlar. Çok sayıda hediye internet kampanyaları bulunmaktadır. Bu kampanyaların bazıları sürekli olurken kimi kampanyalar ise güncellenmektedir. Vodafone bedava internet kampanyalarını sizler takip edebileceğiniz gibi vodafone da sizlere SMS ile bilgilendirme yapmaktadır.

Sen tarif ediniz de her ne kadar kendi internet paketiniz bulunsa bile vodafone bedava internetler ile daha fazla uygulama kullanabilir ve sosyal ortamlarda daha aktif olabilirsiniz. Bu yüzden sizler de yazınızı okuduktan sonra bedava internet kazanmak istiyorsanız yazı da okuduğunuzu uygulayabilirsiniz. Vodafone bedava internet kampanyalarından şu şekilde bahsedebiliriz:

Vodafone Self Servis İle Bedava İnternet

App Store ya da Google play storedan Vodafone Self Servis uygulamasını indirerek vodafone bedava internet kazanabilirsiniz. Oldukça basit olarak sizlere hediye internet sunulmaktadır. Uygulamayı indirdikten sonra hediye internetiniz hattınızdan yüklenecektir. Hediye internet hattı tanımlandıktan sonra kullanabilirsiniz.

Vodafone Yanımda Uygulaması İle 2 GB İnternet Hediye

Şimdiye kadar vodafone yanımda uygulamasını indirmemiş iseniz hemen telefonunuza indirmenizi tavsiye ediyoruz. Çünkü sen de de hediye internetten dolayı değil bunların yanı sıra pek çok indirimler de vodafone yanımda uygulaması ile sizleri beklemektedir. Uygulamayı indirdikten sonra bu avantajlara sizlerde kullanabilirsiniz. Vodafone yanımda uygulamasına İndirdiğiniz de ilk kez kullanıcılar için hoş geldin hediyesi olarak 2 GB vodafone bedava internet kazanmaktasınız. Uygulamayı indirdikten sonra uygulamanın ek paket al bölümünden ek internet paketi al bölümüne giriş yaparak ücretsiz olarak 2 GB interneti bu uygulamadan alabilirsiniz. Oldukça kısa bir sürede hediye internetiniz hattımıza tanımlanacaktır.

 

 

Vodafone Yanımda Uygulaması İle Haftalık Bedava İnternetler

Vodafone yanımda uygulaması sadece hoş geldin internet hediyesi ile sınırlı değildir. Vodafone yanımda uygulamasından bana ne var bölümü bulunmaktadır. Bu bölümde her hafta sizlere birbirinden farklı hediyeler beklemektedir. Yapmanız gereken her pazartesi günü uygulamaya girerek hediye çarkına çevirmek olacaktır. Hediye çarkında sizlere küçük hediye internetler bekleyebildiği gibi büyük hediye internetlerde beklemektedir. Hediyeler arasında 100 MB, 250 MB, 500 MB, 1 GB, 2 GB ve 5 GB vodafone bedava internetler bulunmaktadır. Hattınızda tanımlanan hediye internetler 6 saat geçerli olup tanımlama işleminden sonra hediye internetlerinizi kullanabilirsiniz. Sizler de her hafta vodafone yanımda uygulamasını ziyaret ederek sizleri bekleyen hediye internetlerinizi almayı unutmayın.

Vodafone 4.5 Gye Geçiş Yaparak Bedava İnternet Kazanın

4.5 G sayesinde daha fazla yere ulaşmak daha kolaydır. Çünkü 4.5 G sayesinde kapsama alanı daha fazla artmaktadır. Sizlerde şimdiye kadar 4.5 G ye geçmediyseniz hem bu kapsama alanından yararlanabilir hem de geçiş için hoş geldin 2 GB vodafone bedava internetini alabilirsiniz. Geçtikten sonra vodafone bedava internetini almak için yapmanız gereken 4.5 Gye yazıp 4545’e SMS atmak olacaktır. Attığınız SMS ten sonra onay mesajı gelerek sizlere 2 GB internet hediyesi yüklenir.

Sizin SMS ile talep ettiğiniz bedava internet dışında geçiş yaptığınız anda ise sim kartınız 4.5 G’ye uyumlu ise hattınızda 1 GB internet tanımlaması yapılmaktadır. Bu hoş geldin hediyesi bir ay boyunca sizlerin olmaktadır. Bir ay boyunca doyasıya 1 GB internetinizi kullanabilirsiniz.

4.5 G ile kazanacağınız bedava internetler bunlar ile sınırlı değildir. Vodafone kapsama alanına oldukça güvenmektedir. Eğer Vodafone’un herhangi bir noktada 4.5 G’nin Çekmediğini düşünüyorsanız bu noktayı vodafone yanımda uygulaması ile bildirerek vodafone bedava internetin da sahibi olabilirsiniz. Çekim alanı dışında kaldığını düşündüğünüz yerde vodafone yanımda uygulamasına girerek uygulamadaki ilgili kısımda bildiriminizi yapabilirsiniz. Bildiriminizi yaptıktan sonra 4.5 GB internet size hediye olarak verilmektedir. Bir gün boyunca bu hediye internetinizi kullanabilirsiniz.

Vodafone İnternet Avcıları İle Bedava İnternet Kazanma Şansı

Vodafone ile hem oyun oynayarak hem de bedava internet kazanabilirsiniz. Bunun için yapmanız gereken ise vodafone internet avcıları uygulamasını telefonunuza indirmek olacaktır. İnternet avcılarının telefonunuza indirdikten sonra tek yapmanız gereken uygulamayı açarak sokakta, evde ya da işte herhangi bir gördüğünüz yerdeki internetleri avlamak olacaktır. Gördüğünüz bütün bitleri avlayarak kazanabilirsiniz. Ne kadar çok bit avlarsanız o kadar hediye internette sizlerin olmaktadır. Bitler karşınıza kırmızı küçük canavarlar olarak çıkacaktır. Şimdi onları yakalayarak 1 GB, 2 GB ya da 5 GB gibi vodafone bedava internetlerinde sahibi olabilirsiniz. Eğer şimdiye kadar kullanmamışsanız uygulamayı indirerek eğlenerek hediye internet kazanabilirsiniz.

Vodafone İle 50 GB Hediye İnternet

Evet yanlış duymadınız 50 GB hediye internet sizlerin olabilir. Bu hediye internete sahip olmak için vodafone süpernet ev müşterisi olmanız gerekmektedir. Supernet müşterisi olarak Yeni bir sim kart sahibi olduğunuzda 50 GB vodafone bedava internetin de sahibi olmaktasınız. Hem de size verilen bu hediye internetin kullanım süresi ise 3 aydır. Hediye internetinize ister evinizde isterseniz de cep telefonunuzda kullanabilirsiniz. Üç ay boyunca doyasıya kullanacağınız hediye internet vodafone ile sizleri beklemektedir.

Vodafone E Fatura Geçişi İle 1 GB Hediye İnternet Kazanın

Vodafone’un faturalı hat sahibi olan kullanıcıları için yaptığı bir kampanyadır. Bu kampanya sayesinde 15 gün boyunca kullanabileceğiniz 1 GB vodafone bedava internet sizlerin olmaktadır. Tek yapmanız gereken e fatura veya SMS faturaya geçiş yapmaktır. Bu geçişi tamamladıktan sonra 1 GB internette size hediye olarak verilmektedir. E faturaya geçiş yapmak için 7000’e EFATURA yazıp boşluk bıraktıktan sonra e posta adresinizi yazıp göndermeniz gerekmektedir. Bu kısa mesaj ile e faturaya geçiş işlemini yapabilirsiniz.

Vodafone Faturasız Hat Sahiplerine 1 GB Bedava İnternet

Vodafone faturasız hat sahipleri TL yükledikçe kazanıyor. Hattınıza tek seferde 20 TL ve üzeri yükleme yaptığınızda tarifinize ek olarak 1 GB vodafone bedava internet hattınıza tanımlanmaktadır. Hediye internet hattınıza tanımlandıktan sonra kullanmaya başlayabilirsiniz.

Vodafone Altın Kulüp İle 4 GB Bedava İnternet kazanma Şansı

Vodafone altın kulübe üye iseniz 4 GB vodafone bedava internet kazanma şansı sizleri beklemektedir. Bu pakete üye bir kampanya olup paket üyeliği ile bedava internetin sahibi olabilirsiniz.

Sevgililer Gününe Özel Vodafone 2 GB Hediye İnternet Kazanma Şansı

Vodafone freezone kullanıcıları bu özel günde hediye internetleri kapıyor. 14 Şubat’ta 2 GB vodafone bedava internetin sahibi olmak için Freezone kullanıcısı olmak ve vodafone yanımda uygulamasını telefonunuza indirmiş olmanız gerekmektedir.14 Şubat’ta vodafone yanımda uygulamasına giriş yaparak 2 GB internetinizi kazanabilirsiniz.

 

Bir önceki yazımız olan Türk Telekom Sil Süpür Hilesi | 30 GB İnternet Kazanma başlıklı makalemizde Sil Süpür, Sil Süpür bugu ve Sil Süpür Hilesi hakkında bilgiler verilmektedir.

Alperen hakkında 322 makale
Kendini TeknoPUG için adamış film izlemeyi ve yazı yazmayı seven bir genç :)

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*