Vodafone İnternet Kazandırıyor

Vodafone 2020 senesinde müşterilerine en başarılı şekilde hizmet etmek amacıyla birçok promosyon sunuyor. Bu promosyonlar Vodafone yanımda uygulaması kullananlar için genellikle daha fazla ayrıcalık ile eşit olarak sunuluyor. Bunun yanı sıra uygulama dışında da birçok kampanyası mevcut. Vodafone hat sahipleri hem bedava internet gibi kampanya hem de bedava dakika vererek iletişim konusunda büyük bir avantaj sağlıyor.

Eski adı ile Telsim firması Türkiye’nin şu anda en çok kullanılan operatörlerinden birisi olmakta. Bu konuda başarılı bir şekilde kullanıcılarına kampanyalar sunarken bununla birlikte ucuz fiyatla çeşitli hizmetlerde vermektedir.

Ancak tabi ki Vodafone abonelerine en çok mutlu eden ücretsiz internet paketleri olmakta.

Ses Teknolojisi Kullan Kazan

Aktif olarak 4.5 G abonesi olan kişiler HD ses teknolojisi kullanabiliyor, eğer bu özelliği aktif bir hale getirirse ücretsiz olarak 2 ay geçerli olan sınırsız konuşma ve internet imkanı kazanıyor. Hediye olarak verilen dakika hakkı sadece Vodafonelular arasında geçerli olmaktadır bunun beraberinde paket kullanım hakkı ise SMS’in gelmesinden sonra başlayacaktır.

Kullanım hakları 60 gün geçerlidir ardından kullanılmayan haklar devretme gibi bir özelliğe sahip değildir. Bu paket daha sonra yenilenmez. Kullanım hakları sadece Yurtiçi için geçerli olmaktadır.

Vodafone kampanyasına katılım beklentinin üzerinde olur ise Bilgi Teknolojileri ve İletişim Kurumu istediği an bu kampanyayı sonlandırabilir.

Wifi Arama Teknolojisi Kampanyası

Wi-fi arama teknolojisi ile birlikte uyumlu cihazı bulunan herkes SMS aldıktan sonra wi-fi arama üzerinden görüşme yapabilecektir. Wi-fi üzerinden arama yapan tüm aboneler ücretsiz olarak 4.5 GB internet kazanmaktadır.

Gerekli şartları yerine getiren kişiler hediye olarak verilen internet hakkını SMS sonrasında kullanılabilir. İnternet kullanım süresi ise 14 gün olmaktadır bununla beraber kullanılmayan haklar devredilmez. Bu internet hakkı sadece Yurtiçi için geçerlidir. Sim kartı 4.5 G olan kişiler süper net hızında kullanabilir.

 Eğer Wifi arama kampanyasına çok fazla katılım fazla olur ise Bu doğrultuda Bilgi Teknolojileri ve İletişim Kurumu tarafından Erişim ve Tarifeler Dairesi Başkanlığı kampanyayı bitirme hakkına sahip olmaktadır.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*