Vodafone Kampanyaları

Popüler operatörler arasında bulunan Vodafone birçok farklı kampanyası ile abonelerine kullanışlı bir fırsat sunuyor. Sunulan bu kampanya kapsamında Vodafone aboneleri kendilerine özel ayrıcalık dünyasından yararlanıyor.

Vodafone Freezone Kampanyası

26 yaşından küçük Vodafone aboneleri için eğer hatlarınız ebeveynlerin üzerine kayıtlı ise sizlerde Freezone dünyasına katılabilirsiniz. Kendinizi Kullanıcı olarak tanımlayıp Vizyon dünyası’na giriş sağlayabilirsiniz bunun üstüne ise hediye olarak sizlere bir gün geçerli olacak 4 GB hediye verilecektir.

Kampanya kapsamında Freezone web sitesi üzerinden tanımlama işlemleri yapılmaktadır 26 yaş altı bireysel faturalı ya da faturasız aboneler için bu kampanya geçerlidir. Aboneler tanımlama işlemini yaptıktan sonra eğer uygun ise mevcut tanımlama işlemi 2 hafta içerisinde gerçekleşecektir. Ancak bu tanımlamanın yapılabilmesi için Hat sahibinin 1. Dereceden akrabası olması gerekiyor. Tanımlama işlemi bittikten sonra ise aboneye SMS ile bilgi mesajı yollanacak ve ardından hediye internet hattını kısa bir süre sonra yüklenecektir.

Redli Tarifeye Özel 5 GB

Redli tarifelerde 12 ay geçerli olmak üzere 5 GB toplamda ise 60 GB hediye internet sunuluyor. Bu hediyeyi almak için Vodafone ait olan yanımda uygulaması üzerinden ek paket kısmında bulunan paket almanız yeterli olacaktır. Paketten aktivasyon veya numara taşıma yoluyla 1 aylık abone olan kişiler yararlanabilir. Hediye olarak sunulan 5 GB paketi 4 Şubat tarihinden itibaren gündeme gelmektedir. Paket için sadece müşteri alımı olan tarifeler geçerlidir. Redli özel 15 ve 25, Online Genç S ve uyumlu dakika paketleri bu kampanyaya dahil değildir.

Aboneler pakete yanımda uygulaması üzerinden ulaşabilir paketin geçerlilik süresi ve onayı ise SMS’in gelmesinden sonra başlamaktadır. Paket kapsamında 12 ay boyunca ücretsiz olmak üzere yenilenme süreci işlenir ancak 12 ayın sonunda kendi kendine iptal olacaktır. Paket kapsamında size sunulan hediye fatura dönemine bağlı olarak devredilmez. 12 aylık hediye süresi bittikten sonra abonelere SMS yolu ile bilgi mesajı gelecektir.

Eğer Vodafone aboneleri hat taşıma gibi bir durum gerçekleştirir ise sunulan bu hediye kampanyası sona erecektir. Buna ilaveten paketin geçerli olmadığı bir tarifeye geçildiği takdirde de bu durum sona erecektir.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*