Vodafone Yanımda Uygulaması Kazandırıyor

Vodafone sürekli olarak abonelerine yeni uygulamalar ve yeni özellikler ile hizmet vermektedir. Verdiği ücretli hizmetlerinin yanı sıra ücretsiz birçok hizmeti ile abonelerinin Vodafone bu konuda başarılı firmaların Arasında ilk sıralarda yer alıyor. Böyle bir durumda pek çok abonenin dikkatini çeken ve sevilen Vodafone gün geçtikçe daha da farklı ve fazla uygulama ile karşımıza çıkmaya başlayarak abone kitlesini de büyük ölçüde arttırdı.

Vodafone’un en çok kazandıran uygulaması şüphesiz yanımda uygulaması oluyor. Bu uygulama ile sunulan hediye kampanyası ise şu şekilde;

Vodafone Yanımda Uygulaması

Vodafone tarafından yanımda uygulaması hazırlanarak abonelere büyük bir ayrıcalık hazırlanmıştır. Uygulama içerisinde yer alan fırsat dünyası bölümünde bulunan çark oyunu bulunuyor. Yanımda uygulamasına giriş yaptıktan sonra bu oyun her hafta yalnızca bir kez oynanabilmektedir. Eskiden bana ne var kategorisinde bulunan bu Çarkıfelek yapılan son güncelleme ile fırsat dünyası kısmında yer almaya başlamıştır.

Haftada bir kez bu çark çevirerek internet paketi ve bunlar farklı birçok hediye alma imkanınız bulunuyor. Çark üzerinden elde edilen hediyeler ise haftalık, günlük ve saatlik olarak değişiyor. Çark üzerinden internet, dakika, SMS ve bununla birlikte sürpriz bölümleri bulunuyor. Eğer sürpriz bölümü çıktıysa bu kategori altında indirim kuponları ya da oyunlarda geçerli olan jeton fırsatları gibi hediyeler bulunmakta. Çarkta yer alan en büyük hediye 5 GB internet olmakta. Çıkan hediye tamamen şansa bağlı olmaktadır ancak genellik ve sürpriz ve internet hediyesi çok fazla ortaya çıkıyor.

Arkadaşını Uygulamaya Davet Et

Vodafone’un popüler uygulaması yanımda programı sürekli olarak güncellenmektedir. Vodafone tarafından bu uygulamaya çok önem veriliyor. Bunun nedeni ise abonelerin yapmıs olduğu tüm hareketleri ve alım işlemlerini kolaylıkla görmesi, son güncel faturasını, harcamış olduğu detayları kuruşu kuruşuna öğrenebilmesi şeklinde oluyor. Yani eskiden çağrı merkezini arayarak öğrendiğiniz tüm bilgiler artık tek tıkla elinizin altında yer alıyor.

Online olarak hizmet veren Vodafone yanımda uygulamasına arkadaşlarınızı davet ederek minimum 2 GB alma imkanımız bulunuyor. Ancak arkadaşınızı davet ettikten sonra arkadaşınızın da uygulama indirerek giriş yapması. Aksi takdirde uygulamadan yararlanmanız mümkün değil.

Sizlere sunulan 2 GB internet 1 hafta geçerli olmaktadır. Süre bitince paket iptal olacaktır.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*