Xiaomi Türkiye Pazarına Giriyor

Xiaomi Türkiye Pazarına Giriyor

Popüler telefon üreticisi Xiaomi Türkiye Pazarına Giriyor, Mayıs 2018’in sonunda Türkiye pazarına resmi olarak giriş yapıyor

Türkiye’de ve Dünya’da oldukça popüler olan Çinli telefon üreticisi Xiaomi’nin modellerini bugüne kadar ithalat yoluyla satın alabiliyorduk ancak bu noktada garanti, IMEI ve benzeri durumlarda bazı sorunlar yaşıyorduk. Ancak Xiaomi Türkiye pazarına resmi olarak giriş yaptığı bu ve benzeri konularda sorun yaşamadan resmi olarak cihaz satın alabileceğiz.

Amiral gemisi model olan Mi 6 ve orta seviye cihazları olan Redmi Note 4 ve Türkiye’de en fazla satılan Redmi 5 Plus modelleri teknik özellikleri ve fiyat/performans cihazı olmaları sebebiyle Türkiye’de büyük ilgi gördü. Bu modeller sadece ithalat yoluyla ülkemize getirilmesine rağmen artık toplu taşımada veya bir arkadaş ortamında Xiaomi telefonlarını görmemiz mümkün.

Şu anda net olmamakla birlikte Türkiye operasyonlarını Gearbest Türkiye ekibinin yapacağı biliniyor. Ayrıca Xiaomi ülkemizde tam 7 farklı modeli satışa sunmak istiyor ancak bu modellerin hangisi olduğu hala belirsizliğini koruyor.

2018’in satış rakamlarına baktığımız zaman dünyanın en büyük 4. telefon üreticisi olan Xiaomi’nin ülkemizde resmi olarak faaliyet gösterecek olması bizler için sevindirici bir haber.

Güncellemeleri sizinle paylaşmaya devam edeceğiz, bizi takip etmeye devam edin…

Bir önceki yazımız olan Battlefield 5 İlk Trailer’ı Ve Çıkış Tarihi Yayınlandı! başlıklı makalemizde Battlefield 5 çıkış tarihi ve Battlefield 5 wallpaper hakkında bilgiler verilmektedir.

Alperen hakkında 322 makale
Kendini TeknoPUG için adamış film izlemeyi ve yazı yazmayı seven bir genç :)

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*