Yeni Güncelleme! AMD Ekran Kartlarının Performansı 2’ye Katlanıyor

Yeni Güncelleme! AMD Ekran Kartlarının Performansı 2’ye Katlanıyor

Advanced Micro Devices’in çıkarmış olduğu yeni yazılım güncellemesiyle birlikte performans artışı katlanarak artacak.

AMD, Radeon Adrenalin Edition yazılımının, merakla beklenen yeni güncellemesini 24 Şubat’ta resmen yayınladı. 18.2.3 olan yeni güncelleme ile beraber Sea of Thieves ve Final Fantasy XV oyunlarında çok ciddi şekilde performans artışı olacağını iddia ediyor.

AMD’ye göe Radeon 580X ve Radeon RX Vega 64 sahipleri yeni güncellemelerden en üst düzeyde yararlanacak. Final Fantasy XV oyununda yüzde 13’lik ve yüzde 20’lik 1440p ile 1080p çözünürlük tazeleme hız dopingine kavuşacak. Sea of Thieves’de ise 1920 x 1080p çözünürlük ile yüzde 39 oranla ilave tazeleme hızından yararlanılacak.

Bütün bu yeniliklere ilaveten; FreeSync odaklı birçok probleme de son verecek. FreeSync tasarlanışı maalesef, multiplayer oyun modunda BrassTactics ve Sea of Thieves gibi yapımlarda problemlere sebep olabiliyor. Artık bunların hiçbir önemi yok çünkü yeni güncelleme ile tüm bu sorunlar tarih olacak.

 

 

 

 

Bir önceki yazımız olan Ghostbusters Oyunu Pokemon Go’yu Tahtından Edecek başlıklı makalemizde Ghostbusters, MWC 2018 ve pokemon go hakkında bilgiler verilmektedir.

Alperen hakkında 322 makale
Kendini TeknoPUG için adamış film izlemeyi ve yazı yazmayı seven bir genç :)

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*