ZyXEL LTE5366 Hakkında Merak Edilen Herşey

Modem cihazları üzerine sürekli gelişen teknolojiyi baz alarak üretim yapan ve yeni modellerini çıkaran ZyXEL, bir yeni canavarı olan ZyXEL LTE5366 modelini geçtiğimiz gün Barselona’da düzenlenen MWC 17 fuarında duyurdu. Yeni modelde flat bir tasarımla giriş yapan ZyXEL markası, bu model üzerindeki en etkin kılıcı niteliğe sahip önemli özelliği ise Wi-Fi performansı ile LTE hızını bir arada eşleştirebilmesi üzerine olmakta. Dünya’nın en iyi markaları arasında yer alan ZyXEL, bilindiği üzere modem üretimi olarak teknoloji hayatına giriş yapmış ve başarılı olmasıyla birlikte kendini diğer kategorilerde de göstermek adına birçok farklı ürün üzerinde de göstermiştir. Her ne kadar çeşitli markalarla birlikte ortak çalışma yaparak farklı ürünler üzerinde kendini gösterse de, alanı olan modem cihazları üzerine olan profesyonelliğini azaltmaksızın, daha da profesyonel ürünler ortaya çıkarmıştır.

ZyXEL LTE5366 DUYURULDU

Barselona’da düzenlenen MWC 17 etkinliğinde birçok markanın boy göstererek her kategoriden tanıtmış olduğu ürünler içerisinde göze çarpan bir yenilik olan LTE5366, oldukça başarılı bir ürün olarak raflardaki yerini alacak. TechInside’nin haberine göre ZyXEL’in yeni canavarı olan LTE5366 özellikleri arasında 802.11ac Wawe 2 Wi-Fi altyapısına sahip teknoloji yer almakta. Ayrıca LTE kapalı ağ geçidi özelliğine tabii tutulabilmekte. Bunun yanı sıra ZyXEL, bu modelin kullanılan yere göre hızlı mobil geniş bant bağlantı özelliğini de kullanıcılara sağlayabilmektedir.

Yeni Nesil Wi-Fi

Etkinlikte ilgi gören en çok ürünler arasında bulunan ZyXEL LTE5366 modem gelmektedir. Şüphesiz modem kategorisinin piyasasındaki en iyilerinden biri olarak ilk sırayı zorlayacağa benziyor. Özelliklede Wi-Fi segmenti üzerine sağlayacağı fark ile şimdiden teknoloji kullanıcılarının gözünde devleşti. Bu seri de daha birçok özelliğin yer alacağını da söyleyebiliriz. Şüphesiz ZyXEL markasının şuana dek özenerek yapmış olduğu bir ürün demekte fayda var. Zira daha önce Wi-Fi üzerine bu markaya ait sıkıntıların kullanıcılar tarafından az da olsa dile getirilmeye başladı. Buda markayı bu özelliğin geliştirilmesine ittiği açıkça görülebilmekte. Son olarak ZyXEL markasının ürün ve iş geliştirme müdürü olan Kaan Tuncer’in ürün üzerinde yaptığı açıklama da LTE CAT6 uyumluluğunun da iyi bir düzeyde destekleyeceğini dile getirdi.

TeknoPUG Ailesinden Özel Modem Tavsiyeleri

Modem cihazları üzerine bir arayış içerisindeyseniz, hemen yukarıda tanıtmış olduğumuz Alman markası ZyXEL modemlerinden herhangi birini tercih edebilirsiniz. Birçok tartışma platformundan elde ettiğimiz verilerde, uzun yıllar kullanım sağlayan ve kolay kullanım ara yüzü sayesinde zorluk çekemeyeceğiniz bir modem diyebiliriz. Türkiye’de yüksek bir kullanıcı kitlesi oluştuğundan ötürü, tüm serilerinde Türkçe dil ara yüzüne erişim sağlamak mümkün olmaktadır. Türk Telekom tarafından da önerilen modem bundan yaklaşık 10 yıl evvelinde bile taraflarından tüketicilere sağlanmaktaydı. Dönemler boyunca araya farklı markalar girse de halen modem dağıtımlarında bu markanın olduğunu görebiliyoruz.

Diğer modem tavsiyelerimize gelince ilk sırada tabi ki AirTies gelmekte. Büyük bir kullanıcı kitlesine sahip olan modem markası, yeni ara yüzü ve eşsiz tasarımlarıyla piyasada ki yerini halen koruyor diyebiliriz. Türkiye’de en çok kullanılan modem markalarından biri olan AirTies’e alternatif olarak son dönemlerde popülerliği artan TP-Link markasını da önerilerimiz arasında bulunduruyoruz.

Bir önceki yazımız olan Pubg Yeni Tropikal Haritası Geliyor başlıklı makalemizde PUBG yeni harita ve Pubg Yeni Tropikal Haritası hakkında bilgiler verilmektedir.

Alperen hakkında 322 makale
Kendini TeknoPUG için adamış film izlemeyi ve yazı yazmayı seven bir genç :)

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*